Ostrowia WPC 80 – czy warto się zaopatrzyć?

ostrowia wpc 80

Ostrowia WPC 80 – czy warto się zaopatrzyć?
5 (100%) 1 vote
Ostrowia WPC 80 jest czystym koncentratem białek serwatkowych, który cechuje się bardzo dobrą według producenta rozpuszczalnością oraz wartością odżywczą. Wysoka wartość o charakterze anabolicznym sprawia, że produkt uznano za efektywne źródło białka przyjmowanego w dużych ilościach przez sportowców zarówno profesjonalnych jak i amatorów.

Produkt przeznaczony jest dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe oraz kulturystów jak również tych prowadzących po prostu aktywny tryb życia. Osoby, które wykonują dużo ćwiczeń, które narażone są na wysiłek fizyczny powtarzający się codziennie lub co kilka dni narażeni są na duży spadek białek w organizmie. Białka te należy systematycznie uzupełniać. I tutaj zdaniem producenta znakomicie sprawdza się opisywany produkt.

Zalecane dawkowanie: przyjmować 30 g, czyli 3 łyżki stołowe od jednego do 3 razy dziennie w zależności od indywidualnych zapotrzebowani organizm na białko. Tak zażyty środek popić należy porcją ok 200 ml wody lub mleka. Optymalne pory na spożywanie to rano zaraz po przebudzeniu, między posiłkami, po treningu czy też przed snem.

Ostrowia WPC 80 - opinie użytkowników:

 1. Od kilkunastu lat stosuje to białko. Ma niezły BV, bo ma 104. Nie będę jej rozchwalał, bo uważam że każdy produkt białkowy powyżej BV 100 wart jest stosowania gdy dźwigasz złom.

  Odpowiedz
 2. Extra białko, aby kase zaoszczędzić (czemu te suplementy zawsze tak dużo kosztują?) staram się kupować największe opakowania 1x w miesiącu po wypłacie.

  Odpowiedz
 3. ostrowiec to bardzo dobre białeczko, ładnie mi się wchłania – dobra tolerancja mojego organizmu. Kupuje juz ponad rok i jak na razie nie zamierzam zmieniać.

  Odpowiedz
 4. co jak się nie ma diety? Tez pomoze? Potrzebuje trochę przytyć, masy wrzuci bo w przyszłym roku mam zamiar pakowac to jakaś podstawa by się przydała.

  Odpowiedz
 5. Cześć. Generalnie sama nazwa mówi o tym, że to suplement diety. Jak będziesz tego brał tyle co na opakowanou pisze producent to może trochę ruszusz z miejsca, ale cudów nie oczekuj. To daje poważną pompę na siłowni, ale jeśli naprawdę Ci na tym zależy. U mnie to biało dało ostrego czadu i 5 klocków poszło ledwo w miecha!

  Odpowiedz
 6. Dla mnie to dosłownie rewelacja. W końcu dobrego białeczko po którym mi nie rozsadza dupska. Wchodzi pompa generalnie na paręnaście minut po wypiciu. Odczuwam też porpawe regeneracji, ale na wszelki zaczałem do tego jeszcze witaminki łykać. Spoko rzecz, polecam, elo!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz