HMB – czy to się opłaca?

hmb[kkstarratings]HMB jest kwasem tłuszczowym powstającym z leucyny. Obecnie możliwy jest zakup HMB w formie suplementu. Głównym zadaniem i rolą opisywanego specyfiku jest spalanie tkanki tłuszczowej połączone z jednoczesnym wzrostem tkanki mięśniowej. Według niektórych ludzi sportu oraz naukowców HMB przeciwdziała rozpadowi białek, które to przyjmowane są przez sportowców w dużych ilościach.

Opisywany produkt popularny jest wśród siłaczy, wśród kulturystów uprawiających sporty siłowe oraz sportowców klasyfikujących siebie, jako wytrzymałościowcy. Beta-Hydroxy Beta-Methylbutyrate (pełna nazwa specyfiku) jest dziś niemal tak popularny jak kreatyna. Swoją popularność zawdzięcza z jednej strony swojej skuteczności z drugiej też szumie medialnym, który zrobił się wokół niego ze względu na różne na jego temat opinie. Cena produktu ustabilizowała się na poziomie powyżej 50 zł i jest dużo niższa niż w chwili, kiedy produkt pierwszy raz wchodził na rynek krajowy.

HMB – TYLKO dzisiaj 19.09.21 – 30% taniej

HMB - opinie z forum:

 1. Jem juz 6 m-cy, bo elegancko mi zabezpiecza rozpad białek/katabolizm. Mam też troche tłuszu i fajnie mi go pożera. Jestem za kupieniem następnego opakowania, tylko narazie siano zbieram.

  Odpowiedz
 2. tego produktu nie trzeba reklamować

  Odpowiedz
 3. haembeka suplementuje od jakiś 8 miechów, troszke pozarł mi tkanki tłuszczowej i fajnie wyrzeźbił. Czuje również po sobie, że wzrosła mi siła. Preparat stosuję tak: 2 m-ce biorę, 1 m-ąc przerwy itp. HI-TEC Nutrion to jedna z najlepszych firm na polskim rynku, tak jak Olimp.

  Odpowiedz
 4. biore HMB od dwoch miesiecy. Jak na razie efekty widze i to spore;p

  Odpowiedz
 5. siema, jestem nowy w temach pakowania…do czego jest tem hmb?

  Odpowiedz
 6. hormon wzrostu, ale nie myśl sobie że to anabol. Masz tam szereg składników, które polepszają naturalną produkcję tego hormonu. W skrócie MASA! I to niezła. Mnie dodało prawie 5kg w miesiąc, choć nie powiem, że stosowałem do tego niezłą dietę. Smak jest niezły i dobrze się rozpuszcza. Cena jak do tego co daje jest idealna.

  Odpowiedz
 7. właśnie dlatego zapytałem bo hasło hormon wzrostu wzbudziło we mnie ostre obawy. Czyli to dobra zaprawa przed pakowaniem na poważnie jak się jest szczypiorem póki co?

  Odpowiedz
 8. ta, sam zaczynałem od 60 kg, po dwóch miechach brania tego prawie 7 paczek mam i jest z czym pracować na pakernii. Polecam, za tę cene nie znajdziesz nic lepszego, narka.

  Odpowiedz
 9. Suplemencik jak się patrzy, planuje na poważnie koksać na pakernii tylko brakuje kilogramów. Jestem po miechu z tym prochem i prawie 6 kilo większy, chłopaki na osi nie mogą wyjść z podziwu, nie widzieli jeszcze tak dobrego supla.

  Odpowiedz

HMB - 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz