Mass Fusion – czy warto się w nią zaopatrzyć?

mass fusion[kkstarratings]Mass Fusion jest suplementem, którego głównym zadaniem jest dostarczanie mięśniom kulturysty odpowiednich do ich wzrostu substancji. W procesie budowy mięśni ważne jest, aby przyjmować sporo kalorii. Warto wspomnieć jednak, ze powinny być to kalorie dobrej jakości. Za przykład można tutaj podać sytuację w której dana osoba odżywia się prawie tylko i wyłącznie fast foodami. W rezultacie tego jej masa stanowczo zwiększyłaby się, jednak najprawdopodobniej ta osoba nie byłaby z niej zadowolona.

Do zbudowania masy mięśniowej potrzebne są wysokiej jakości białka, węglowodany, źródeł kreatyny oraz tłuszczy. Opisywany produkt ma zdaniem producenta dostarczać wszystkich wyżej wymienionych składników pokarmowych w odpowiednich proporcjach oraz w odpowiedniej formie.

Produkt ma za zadanie dostarczać również energii osobie, która zdecyduje się na jego zażywanie. Jest to o tyle ważne, że energia potrzebna jest każdemu, kto spędza długie godziny na siłowni oraz prowadzi aktywny tryb życia. Na temat sposobów dawkowania, przeciwwskazań przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Mass Fusion - opinie użytkowników:

 1. Polecam Mass Fusion jak najbardziej wszystkim. Po pierwszym worku poszło 5, 5 kg, teraz zaczynam drugi. Zwiększam dawkowanie podwójnie i myślę że do dyszki dojdę. Kupuje czekodatke bo fajnie smakuje [innych nie próbowałem].

  Odpowiedz
 2. Gut szit, niezła jest – 7kg…to fuck szit – ta odżywka jest jak GROM :-d

  Odpowiedz
 3. Ja chciałem zaoszczedzic i nie kupywać osobno białka, krety i mass gainer. To była moja dobra decyzja, ponieważ po tym mixie Mass Fusion wszystko mam w jednym, no i baaaa…. kase zaoszczędzoną. Przyrosty, w “binio” mam teraz 49 cm (wcześniej było 44 cm).

  Odpowiedz
 4. nie no czekolada jest zajebista, smak jak kakao robione przez mame…efekty są bardzo dobre po tym, ale jak stosujesz dobrą dietę i intensywny trening na pakernii, generalnie polecam tego geinerka wszystkim amatorom i początkującym, zrobi dobrą podstawę na dalsze pakowanie i wbijanie kolejnych leveli.

  Odpowiedz
 5. czego płaczecie na ten smak, nie wiecie ze jak boli to rosnie? Być mężczyzną i się nie mazać, gainer jest zajebisty i nie ma co rozważać nad jego smakiem, żaden nie będzie smakował dobrze. Zatykać nosy i pochłaniać, a efekty dadzą wam motywację do dalszego łykania. Bardzo dobra rzecz za niewiel;kie pieniądze, u mnie prawie 5 kilo poszło w klate, czystego muła, i to w niecałe 1.5 miecha.

  Odpowiedz
 6. dołączam się do apelu, gainer jest kozacki, a smak to drugorzedna sprawa, brać bo naprawdę działa i za te pieniądze nie dostaniecie nic lepszego.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz