Myometh – czy warto kupić tę odżywkę?

myometh[kkstarratings]Opisywany produkt to odżywka dla kulturystów Myometh, w skład, której wchodzą bardzo mocne składniki ekdysteron oraz methoxyflvon. Powoduje to, że preparat zwiększa suchą masę ciała od 7 nawet do 11%. Jednocześnie powoduje on identyczny spadek tkanki tłuszczowej. Specyfik jest bardzo silnym środkiem anabolicznym jak i antykatabolicznym. Jeden z jego składników – Ekdysteron odpowiedzialny jest za antyutlenianie. Składnik metoksy-izoflawony jak i ecdysteron zwiększa retencję azotu, dodatkowo syntezę białek, które są istotnymi czynniki w rozwoju tkanki mięśniowej u sportowców.

Aby być pewnym, że jego produkt jest wysokiej jakości, producent wykonał liczne testy w gronie zawodowych kulturystów. Efekt był taki, iż wzrosła ilość azotu w organizmie. To z kolei przyniosło korzyści takie jak wzrost masy mięśniowej i spadek tkanki tłuszczowej. Firma Scitec Nutrition- producent preparatu oferuje opakowanie z 25 ilościami porcji (dostępne są inne opcjonalnie zestawy o różnych ilościach porcji). Na etykiecie o sposobie zażywania istnieje informacja, że dawkować należy preparat od 1-3 porcji dziennie, natychmiast po treningu i przed samym snem. Skuteczność Scitec MyoMeth zwiększa przyjmowanie wysoko jakościowych serwatek białkowych i innych podobnych preparatów.

Myometh - opinie użytkowników:

 1. Podziękować odżywce myometh. Siła, siła jest. Masa, masa też… to co do szczęścia potrzeba jeszcze?

  Odpowiedz
 2. Preparat zażywałem razem z masgajnerem werdera, więc masy nie wiem ile uzyskałem dzięki suplementacji myometh’em, ale ogólnie duży przyrost. To, co spostrzegłem to na pewno faktyczny wzrost siły, a to pozwala mi większe ciężary dźwigać, dzięki temu moje muskuły rosną.

  Odpowiedz
 3. Jest to dobra odżywka, przy odpowiednim miksie z białkiem i mass gainer’em wyciągnąłem piękny rezultat przyrostu suchej masy ciała 9,6 kg.

  Odpowiedz
 4. ja niestety nie polecam, to chwyt marketingowy, kasa wydana, kasa zmarnowana bo na pakernii nic, a centymetr na mułach ani drgnie… sorry, ale ja odradzam

  Odpowiedz
 5. a ja się nie zawiodłem, biorę to regulanie przed i po pakowaniu i…naprawdę daje kopa, a mam 22 lata, wiec nie zaliczam się do kolejnego pokolenia… to wszystko zależy od osobistych cech, na mnie działa i pewnioe kupie kolejna pake tego. Pozdro panowie!

  Odpowiedz
 6. tez polecam, jest power, jest masa, JEST DOBRZE!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz