Massacra – czy to się opłaca?

massacra

Massacra – czy to się opłaca?
5 (100%) 1 vote
Massacra jest gainerem, który według producenta został zaopatrzony we wszystkie substancje, które zostały dozwolone przez współczesną naukę oraz medycynę oraz takie, których zadaniem jest budowa siły oraz objętości mięśni. Mechanizm, który w największym stopniu rozwija siłę u sportowca nazywany jest anabolizmem białek, który to zwiększa przekrój włókien mięśniowych. Opisywany preparat pozwala na wzmocnienie tego mechanizmu.

Ponadto, zdaniem producenta preparat odpowiada za zwiększenie wydzielania naturalnej energii przez organizm, szybszej regeneracji sił po treningu oraz w czasie jego trwania oraz jeszcze szybsze zwiększanie masy mięśniowej. Dawkowanie preparatu: jedną porcję Massacra’y zażyć jeden do dwóch razy dziennie między posiłkami i przed treningiem. Opakowanie zawiera 1300 g specyfiku i wystarcza na 25 porcji.

Massacra - opinie użytkowników:

 1. muł urósł to fakt, ale spowodowane jest to też tym, że siedzę duuuużo godzin na siłowni

  Odpowiedz
 2. 25% wzrost masy, poprawa siły, jest normalnie zaj****ty!

  Odpowiedz
 3. ja właśnie miałem złe spotkania z gainerami, zawsze coś się działo z moim układem pokarmowym. Jak zobaczyłem skład tego to myślałem, że mi bebechy rozwali, a tu nie…absolutnie nic się nie dzieje, zadnych efektów ubocznych, po prostu pije, wpadam na siłke i kolejnego dnia przesuwam centymetr na mułach !! MOC!

  Odpowiedz
 4. postanowiłem to kupić i aż się przestraszyłem ze mnie z siłowni wywalą, atlasik az jęchał od mojego pakowania, co ważne mogłem dłużej niż do tej pory. Chłopaki nie mogli z podziwu wyjść i już zaczęli myśleć że coś wciągam…po siłce czuje się jak wypluty, ale kurde, warto się tak czuć. Rano wszystko mija jak patrze na przyrost muła! Smakuje nawet w miarę więc nie ma problemu, 5/5, nawet 6/5!

  Odpowiedz
 5. dla zaawansowanego koksa też będzie to dobre? Bo inne gainery już na mnie nie działają…

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz