Storm – czy to się opłaca?

storm[kkstarratings]Storm jest rewolucyjnym według producenta stackiem kreatynowym umożliwiającym osobie, która go przyjmuje wzmocnić mięśnie, doładować się dawką energii oraz możliwie jak najszybciej zregenerować się po ciężkich i wycieńczających treningach. Opisywany specyfik jest jednym z najpopularniejszych tego typu na świecie. Po latach stosowania starego Storm’u nadszedł czas, aby firma Universal Nutrition zmieniła skład, dzięki czemu za jego pomocą osiągnąć można efekty jeszcze lepsze niż do tej pory. Szybsze efekty wiążą się przede wszystkim z błyskawicznym według producenta wzrostem siły, masy mięśniowej, wytrzymałości oraz regeneracji sił.

Sposób dawkowania sprowadza się do spożycia jednej miarki produktu wymieszanej z ok 300 mililitrami chłodnawej wody. Tak przygotowany preparat przyjmować należy 2 razy dziennie tj. około pół godziny przed treningiem i około 30 minut po treningu. Na temat składników, możliwych skutków ubocznych oraz przeciwwskazań przeczytać należy na stronie sprzedawcy. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Storm - opinie użytkowników:

 1. działa fajnie, może nie w tak ogromnym stopniu co opisuje go producent ale daje popalić na siłowni

  Odpowiedz
 2. ja go kupuje od 6 m-cy, w cyklach na siłe jest zabójczy! Trochę drogi, ale naprwade nie zmarnujesz kasy kupujac go.

  Odpowiedz
 3. ktoś się spotkał z tym, żeby mu sranie zablokowało przy tym? Może jeszcze jakieś skutki uboczne są bo nie wiem czy brac dalej????

  Odpowiedz
 4. nie zauważyłem zadnych skutków ubocznych, a wciągam to już ponad miecha. Może zbieg okoliczności i po prostu zeżarłeś cos co cie zablokowalo? W tym składzie jest raczej bezpeiczna kreatyna i nie ma co się złego dziać, chyba ze przegiąłeś z dawką…

  Odpowiedz
 5. ja też nie wiem skąd te problemy, fakt po keratynowych tabsach to miałem wiatry że spodnie mi rozrywało a do tego nie dało się wysiedzieć w tym smrodzie…ale po tym absolutnie nic się nie dzieje, jest pompa, mieśnie rosną i na siłownie przyjemniej się chodzi, narka panowanie.

  Odpowiedz
 6. Przyłączam się do pozytywnych komentarzy, powiem tak. Smak ujdzie, rozpuszczanie tego też ujdzie, ale za to jaka pompa jest na pakerniii!!! Ludzie, ja nie wiedziałem ze kiedykolwiek dojde do takiego poziomu. Chłopaki aż z podziwu nie mogą wyjść jak widzą jak machami tymi klockami na atlasiku. Absolutnie polecam, ja na te cene to normalnie koks rzecz! A i nie sportkałem się z żadnymi skutkami ubocznymi, ziomki też to biora i nic nie mowią więc chyba jest git.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz