Nitrobolon II – czy warto kupić?

nitrobolon ii[kkstarratings]Nitrobolon II jest produktem, którego formuła odpowiada za zwiększanie wytwarzania tlenku azotu przez organizm człowieka. Ta sama formuła, jaką posiada opisywany specyfik została opatentowana oraz nagrodzona nagrodą nobla w 1998 roku. Tlenek azotu odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami w naszym organizmie oraz powoduje rozkurczanie się naczyń krwionośnych, co w rezultacie powoduje znaczące zwiększenie się tempa przepływu krwi w mięśniach. Rezultatem tego procesu jest większe nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych, które transportowane są przez krew. Dzięki temu czujemy napływ siły oraz większą masę mięśniową.

Według klientów oraz naukowców to dzięki kombinacji oddziaływania diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate preparat może poszczycić się dużą skutecznością działania. Dodatkowym składnikiem poprawiającym skuteczność jest jabłczan cytruiny, który pozwala do granic możliwości wykorzystywać wzmożoną produkcję tlenku azotu. Stosowanie opisywanego preparatu pozwala na niejednokrotne przekroczenie granic organizmu, które wydają się być nie do przekroczenia.

Badania nie wykazały jakiegokolwiek złego wpływu na podwyższone wydzielanie tlenku azotu na organizm człowieka. Pierwsze efekty stosowania widoczne są już po pierwszych 2-3 dniach od startu. Na temat przeciwwskazań oraz dawkowania informacji zaczerpnąć można na stronie sprzedawcy.

Nitrobolon II - opinie użytkowników:

 1. zdecydowanie lepszy od swojego poprzednika według mnie

  Odpowiedz
 2. Z pół roku temu brałem nitrobolon 1 i były naprawdę eleganckie przyrosty, 3 tyg temu kupiłem nitrobolan 2 i jest kolosalnie mega (a jeszcze cyklu nie zakończyłem)! 🙂

  Odpowiedz
 3. Można to gdzieś taniej kupić?????

  Odpowiedz
 4. TANIEJ???? Człowieku, zobacz na cene tego i innych podobnych tlenkow azotu, to tanie jak barszcz a tak samo skuteczne jak tamte, do tego masz mase rzeczy na wzmocnienie i regeneracje wiec zaoszczydzisz na tych suplach. Bierz i nie skap tych paru groszy, inwestuj w siebie jak chcesz wyglądać jak facet!

  Odpowiedz
 5. MOC, MOC I jeszcze raz MOC!! Polecam

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz