Nitrobolon – czy warto?

nitrobolon[kkstarratings]Nitrobolon jest preparatem stosowanym przez kulturystów oraz osoby pragnące w krótkim czasie zwiększyć swoją wytrzymałość, siłę oraz obwód mięśni. Dodatkową zaletą specyfiku jest wspomaganie wydolności sportowca podczas treningów. W odróżnieniu od wielu innych suplementów, opisywany jest w stanie transportować substancje prosto do pracujących mięśni.

Standardowy sposób dawkowania przykładowej wersji „energizer” ogranicza się do przyjmowania jednej porcji 2 ilości 28 g dwa razy dziennie. Jedną porcję należy w takim przypadku zażyć ok 30 minut przed treningiem, natomiast 2 bezpośrednio po treningu. W dni nie treningowe przyjmować należy 1 porcję na około trzydzieści minut przed pierwszym posiłkiem na czczo. Więcej na temat stosowania przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Pierwsze efekty stosowania zauważyć można już po 2-3 dniach najczęściej w czasie treningu, kiedy to występuje już znaczne zwiększenie objętości mięśni podczas treningu. Opisywany produkt w celu zwiększenia skuteczności działania można łączyć z odżywką Mass XXL lub Hard Mass.

Nitrobolon - opinie użytkowników:

 1. Poczułem max palenie w mięśniach i kolosalny przyrost siły. Nie warto się zastanawiać nad zakupem, no chyba że nie jesteś zainteresowany masą mięśniową

  Odpowiedz
 2. Kolega z komentarzem wcześniejszym ma 100% rację, jak ktoś chce masy i siły, to Nitrobolon jest wskazany. Osobiście łącze go z gajnerem + białko bv 104.

  Odpowiedz
 3. CHŁOPAKI TAKA PETARDA ZE HEJ. KAŻDY CIEŻARJ TWÓJ NA PAKERNII!!! Jeszcze trochę do braknie tam ciezarow dla mnie, polecam!

  Odpowiedz
 4. Nitobolon… Pompujesz mięśnie pod tlenkiem azotu a po jakimś czasie to i tak spada…

  Odpowiedz
 5. Siema! Naprawdę daje to coś radę? Obawiam się trochę tego NO, jeszcze to zastrzeżenie producenta co by ostrożnie z tym… wybuchnie czy jak????

  Odpowiedz
 6. W tym wiadrze po prostu drzemie ogromna moc kolego, związki które się tam znajdują są delikatne i trzeba być ostrożnym. Moc jest ogromna po tym, a wszystko jest dla ludzia jeśli tylko jest się rozsądnym. Nie przesadzaj z dawkami a nic ci nie będzie, jak masz wątpliwości czy możesz to najlepiej wizyta u lekarza.

  Odpowiedz
 7. jak z regeneracją po tym? Skoro taka moc to poranki są pewnie przesrane?

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz