Tribulus Terrestris – czy warto spróbować?

tribulus terrestris[kkstarratings]Tribulus Terrestris jest suplementem, którego zadaniami są budowa masy mięśniowej, redukcja tłuszczu w organizmie, podnoszenie poziomu testosteronu, regulowanie równowagi hormonalnej oraz zwiększa popęd płciowy. Opisywany produkt jest afrodyzjakiem, który używany był już od wieków w tradycyjnej medycynie ludowej. Głównym składnikiem preparatu jest wyciąg z rośliny nazywającej się dokładnie tak, jak produkt. Składnik ten ma za zadanie stymulować przysadkę mózgową, tak, aby ten produkował więcej hormonu luteinizującego, który poprzez działanie na jądra pobudza je, aby organizm produkował więcej testosteronu.

Potwierdzone zostało, że osoby z wysokim poziomem tego hormonu nie tylko odczuwają szybszy wzrost tkanki mięśniowej, ale również szybszą redukcję tkanki tłuszczowej. U kobiet produkt ma za zadanie redukować tkankę tłuszczową, zwiększać libido oraz regulować ewulację. U sportowca produkt ten wpływa na poprawienie naturalnej siły oraz wytrzymałości ze względu na wytwarzanie większej ilości testosteronu.

Sposób użycia sprowadza się do spożycia jednej kapsułki branej do posiłku do trzech razy w ciągu dnia. Zalecane jest stosowanie produktu pod kontrolą lekarza sportowego. Na temat ewentualnych przeciwwskazań informacji zaczerpnąć można na stronie sprzedawcy.

Tribulus Terrestris - opinie użytkowników:

 1. wzmacnia wytrzymałość to fakt, ale tylko wtedy kiedy sami ją wzmacniamy np na siłowni. Pozwala poczuć się bardziej samczym ;D

  Odpowiedz
 2. całkiem przyzwoity suplemencik naturalny, siła jest niezła… i nie tylko… wieczorami też

  Odpowiedz
 3. a po tych ziółkach nie ma wiatrów??

  Odpowiedz
 4. absolutnie się nie spotkałem z takim problemem, czasem wiatry idaą, ale to jak lece kolejne rekordy na pakerni, wiec normalna. Polecam, warto!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz