Animal Test – czy warto kupić?

animal test[kkstarratings]Animal Test jest suplementem zwiększającym produkcję testosteronu, hamującym działanie estrogenu, przyspieszającym proces budowy mięśni oraz hamującym katabolizm. Zdaniem wielu sportowców, kulturystów i osoby stosujące go jest on najsilniejszym i najbardziej kompletnym suplementem, którego głównym zadaniem jest budowanie masy mięśniowej, wytrzymałości i siły.

Składnikami produktu są substancje występujące w innych suplementach, których skuteczność została wielokrotnie potwierdzona zarówno w badaniach jak i przez osoby je stosujące. Tymi składnikami są między innymi kwas arachidowy, ekstrakt z pokrzywy, wyciąg z cissus quadrangularis, Johimbina oraz bioperine i dihydroxybergamotyna. Firma Universal – producent specyfiku przeprowadziła badania, z których wynikało, że osoby przyjmujące suplement przez 3 tygodnie odnotowało średni przyrost 2,65 masy ciała wraz z jednoczesnym zwiększeniem siły mięśni i wytrzymałości. Badanie zostało przeprowadzone na grupie osób doświadczonych o średniej wadze 109 kilogramów.

Sposób dawkowania sprowadza się do przyjmowania jednej saszetki łącznie z jedzeniem. Więcej na ten temat oraz na temat możliwych skutków stosowania suplementu przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Animal Test TYLKO dzisiaj 17.10.21 – 30% taniej

Animal Test - opinie użytkowników:

 1. Przy cyklach niezłe efekty uzyskałem, tylko co musiałem, to 2 puszeczki zjeść… nie żałuje zakupu

  Odpowiedz
 2. Dobrze kopie, jakby było na bazie jakiegoś „teścia”. Fajnie, bo można nieźle mase złatać nie za tak aż duże pieniądze.

  Odpowiedz
 3. MEGA MOCNE, mi strasznie dało KOPA -> warto kupić choc jedną puszkę -> bardzo dobra inwestycja.

  Odpowiedz
 4. Przetestowałem i jest EFEKT + dodałem do listy swoich ulubionych odżywek

  Odpowiedz
 5. Czyli co, rozkręcę się po dłuższym czasie? Jak na razie to żałuję wydanych pieniędzy, a tanie to to nie jest.

  Odpowiedz
 6. A stosujesz do tego kreatynę? To tyko zwykły sup, który nie zdziała cudów sam z siebie. Poszukają trochę w sklepach, a znajdziesz świetne dodatki, które razem z tym animalem zdziałają cuda 

  Odpowiedz
 7. u mnie na klate wleciała po tym 13 paczka, także power jak ta lala. Co ciekawe zaobserwowałem bardzo duży przyrost mięśnia na bicepsie. Czuję się ogólnie dobrze, więc niebezpieczne to nie jest, a na pewno daje dobrego kopa.

  Odpowiedz

Animal Test 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz