Gain Bolic 6000 – czy wart jest swojej ceny?

gain bolic[kkstarratings]Gain Bolic 6000 jest środkiem, którego głównym przeznaczeniem jest szybka budowa masy mięśniowej. Oprócz tego produkt pozwala na efektywny przyrost masy mięśni, wzrost siły oraz energii, zwiększenie szybkości regeneracji po wysiłku (np. ćwiczeniach), a także wzrost syntezy białek i aminokwasów. Preparat stworzony został dla osób, które mają opór i niechęć do powiększania tkanki mięśniowej. Głównymi składnikami produktu są: kazeina micelarna, białko serwatkowe, białko jajeczne, kreatyna, tauryna oraz dekstroza.

Zbilansowany skład oraz odpowiednio dobrane proporcje substancji występujących w produkcie potęgują według producenta działanie opisywanego gainera. Produkt przeznaczony jest zwłaszcza dla sportowców o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko oraz brakującym energii. Suplement dostępny jest w 3 różnych smakach: czekoladowy, truskawkowym oraz waniliowym.

Na temat składu przeczytać można przed zakupem (i trzeba) na stronie sprzedawcy. Sposób spożycia polega na zastosowaniu od jednej do trzech porcji dziennie w zależności od zapotrzebowania organizmu. Produkt najlepiej jest przyjmować na około godzinę przed oraz po skończonym treningu.

Gain Bolic 6000 TYLKO dzisiaj 18.09.21 – 30% taniej

Gain Bolic 6000 - opinie użytkowników:

 1. muł większy o kilka centymetrów, ale jest to zasługa głównie regularnych ćwiczeń oraz gain bolica. mogę go polecić

  Odpowiedz
 2. to się bierze po 10g na kazde 10 kilo masy cielska?

  Odpowiedz
 3. kto ci takich bzdur naopowiadal, bys się przejechał na tym. Gainery to suplementy szczególnie kreatynowe. To się bierze w zaleznosci od tego co masz w diecie. Idz do dietetyka albo dobrze poczytaj w necie. Każdy powinien brac inna ilość tego, jak przesadzisz to efekty mogą być przeciwne niż założenia.

  Odpowiedz
 4. Masa faktycznie rośnie i faktycznie nie można przesadza, jak napisał kolega wcześniej. Ja raz tak zrobiłem to póxniej się zblokowałem i nie wiedziałem co robic…pozdro

  Odpowiedz
 5. no, na opakowaniu to zawsze denne bzdury pisza. Gainer kozacki, ale jak się go odpowiednio stosuje. Poleć się specjalisty.

  Odpowiedz

Gain Bolic 6000 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz