Xpand Xtreme Pump – czy warto dać mu szansę?

xpand xtreme pump

Xpand Xtreme Pump – czy warto dać mu szansę?
5 (100%) 1 vote
Xpand Xtreme Pump jest najpopularniejszym w Stanach Zjednoczonych stakiem kreatynowym wzbogaconym o nowe właściwości. Produkt działa na mięśnie osoby spożywającą go tworząc efekt pompy mięśniowej, natychmiast według producenta regeneruje siły po skończonym treningu oraz dodaje energii każdej osobie, która go zażyje. Producent podaje, że używanie suplementu wiąże się z przyspieszeniem wzrastania tkanki mięśniowej nawet o 200 % wraz z jednoczesnym zastrzykiem energii oraz motywacji do dalszych ćwiczeń oraz długotrwałych i wyczerpujących treningów.

Specyfik w dzień treningowy należy przyjąć w dawce pół porcji rano oraz całą porcję na około pół godziny przed treningiem. W dzień wolny od ćwiczeń przyjąć należy pół porcji rano, natomiast drugie pół kilka godzin później, najlepiej między posiłkami. W celu zaczerpnięcia informacji na temat przeciwwskazań, składników odwiedzić należy stronę sprzedawcy.

Xpand Xtreme Pump - opinie użytkowników:

 1. chyba zdechłbym z wycieńczenia gdybym nie zażywał xtrema po siłce

  Odpowiedz
 2. Dla mnie ten stak jest MEGA MOCNY. Po 2 puchach jestem WIELKI 😀

  Odpowiedz
 3. to coś to KOX KOZAK! Dowalic mogę się jedynie do smaku pomarańczy, paskudztwo jakich mało, ale nie sma tu najważniejszy, jest pompa, moc, wytrzymalosc i nawet niezla regenera. Szybko masa wchodzi i to bardzo sucha. Warto bo ja za te kase nie ma nic lepszego! Aha… ja biore 20g na ¾ szklany wody, rozpuszcza się nawet spoko, pozdro!

  Odpowiedz
 4. nie, jedyne co zauwazylem u siebie, ze przez jakiś czas mnie mrowi na ciele, ale to chyba tak działa NO, bo mrowienie się konczy i wchodzi kozacka pompa, pewnie rosna te naczynia krwionose. Co ciekawe moja laska jest podjarana ze to biore bo libido ostro skoczylo, to tak na marginesie! Ogolnie daje 4.5/5, mnie za marny smak.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz