Horse Power – czy wart jest kupna?

[kkstarratings]

horse powerHorse Power jest gainerem, którego głównymi właściwościami są: umożliwienie uzyskania długotrwałego efektu napompowania, zyskanie siły, wytrzymałości oraz wydajności, umożliwienie organizmowi na szybszy transport składników odżywczych, poprawienie transportowania tlenu przez organizm, czy też przyspieszenie regeneracji w czasie jak również po wysiłkach fizycznych. Produkt łączy w sobie 20 składników, które działając wspólnie odpowiadają za poszerzanie naczyń krwionośnych z jednoczesnym wzrostem siły, wytrzymałości oraz regeneracji organizmu. Specyfik wpływa także na większą produkcję tlenku azotu dając niewiarygodne, według producenta efekty.

Suplement poprzez swoje właściwości podnosi również magazynowanie substancji takich jak glikogen, kreatynę a także zwiększa produkcję ATP wraz z jednoczesną retencją nitrogenu. Sposób dawkowania w dni wolne od ćwiczeń wygląda następująco: połowa porcji rano na czczo oraz połowa przed posiłkiem po około 6-8 godzin od zażycia pierwszej. W dni treningowe preparat zażywać należy w proporcjach połowa porcji rano oraz połowa na 30 minut przed treningiem i połowa porcji po treningu. Opakowanie zawiera 50 porcji specyfiku. Na temat ewentualnych przeciwwskazań oraz o informacjach dotyczących produktu przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Horse Power - opinie użytkowników:

 1. siły konia to to nie daje, ale na pewno wspomaga człeka na siłowni, w sumie to jestem zadowolony tylko muszę zrobić coś, zeby nie wydawać tyle na te wszystkie g*** tyle co miesiąc

  Odpowiedz
 2. Taka sobie … dla poczatkujacych bedzie w sam raz. Oceniam 7/10. Kupic warto bo to zawsze jest lepsze niz nic.

  Odpowiedz
 3. jak jest z zawrotami głowy przy takiej mocy? Kiedyś mi się to zdarzało po podobnych dawkach kreatyny…

  Odpowiedz
 4. skoro kręci ci się w bani po tym to brakuje ci witamin, przejrzyj jeszcze raz diete i ją uzupełnij, na pewno pomoże bo ten HP jest po prostu kozacki i warto w niego zainwestować.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz