NO Xplode – czy warto nabyć?

no xplode

NO Xplode – czy warto nabyć?
5 (100%) 1 vote
NO Xplode jest suplementem diety stymulujący przypływ energii przed i w czasie wzmożonych treningów. Poprzez zastosowanie innowacyjnej według producenta formuły produkt pozwala na uzyskanie szybszych oraz jeszcze lepszych efektów podczas treningów. Produkt dodatkowo zwiększa uwagę, skupienie oraz dosłownie „pompuje mięśnie”. Według producenta po zażyciu specyfiku dosłownie nie ma się ochoty wychodzić z siłowni. Na temat zalecanego dawkowania suplementu oraz możliwych przeciwwskazań, jak również możliwych połączeń z innymi suplementami przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Produkt nie może być spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Niewskazane jest również stosowanie preparatu w przypadku kłopotów z prostatą, cukrzycą, sercem, wątrobą, chorobami tarczycy, depresją itp. Jako, że w suplemencie zawarta jest spora ilość kofeiny, należy z rozwagą zażywać innych preparatów w nią bogatych. Preparat przeznaczony jest jedynie dla zdrowych, pełnoletnich osób od 18 do 50 roku życia.

NO Xplode - opinie użytkowników:

 1. Biorę przed treningiem, świetny jest, dostaje silnego kopa aby porządnie ćwiczyć na siłce. Bardzo dobre skupienie, napompowanie mięśni i mobilizacja do prób podnoszenia coraz cięższych ciężarów – to czuje u siebie!

  Odpowiedz
 2. Pierwszy raz kupiłem takie oto cudo, jednak nie żałuje wydanych pieniędzy… jest siła, pompa w mięśniach, chęć treningu… extra odżyweczka.

  Odpowiedz
 3. jak długo już to bierzecie? U mnie nadal żadnych efektów!

  Odpowiedz
 4. siema te supelki dają powera. Wcześniej nie miałem tak szybko widocznych efektów. Po nich z siłki nie chce mi się wracać. Żadnego zmęczenia po suplu nie czuć, nawet po ostrym pakowaniu

  Odpowiedz
 5. rewelacja i żadnych skutków ubocznych. Jedynie po jakimś czasie musiałem zwiększyć dawkę, ale to chyba norma

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz