S.A.W. – czy to się opłaca?

saw[kkstarratings]S.A.W. marki Trec stworzony został z myślą o sportowcach, kulturystach oraz pasjonatach sportów siłowych, którzy chcieliby wzmocnić swoją wytrzymałość podczas treningów. Podając za producentem jest to wysoce skoncentrowana formuła, która przyjmowana przed treningiem pozwala osiągnąć to, co wcześniej wydawało się niemożliwe. Poprzez zdecydowane zwiększenie objętości mięśni, poprawę krążenia oraz zwiększenie wytrzymałości produkt okrzyknięty został, jako jeden z najlepszych w swojej klasie.

W wyniku dodatkowego dotlenienia oraz odżywienia mięśnie osoby spożywającej suplement dostają impulsu do wzrostu. Napompowane bicepsy z kolei pozwalają przebywać na siłowni dłużej i ćwiczyć jeszcze bardziej wytrwale. Produkt przeznaczony jest dla osób chcących poprawić swoje wyniki treningowe. Zarówno profesjonalni kulturyści, jak i fascynaci sportów siłowych mogą korzystać z wieloskładnikowej formuły preparatu z sukcesem. Na temat dawkowania, składników oraz ewentualnych przeciwwskazań przeczytać można na stronie sprzedawcy.

S.A.W. - opinie użytkowników:

 1. przyjmuję przed treningami i na pewno mam więcej krzepy

  Odpowiedz
 2. MOCNY JEST SKURCZYBYK, PO CO KOKSOWAĆ SIĘ JAK JEST NATURALNY S.A.W. OBOWIĄZKOWO ZAWSZE W MOJEJ TORBIE

  Odpowiedz
 3. ma “coś” w sobie, po nim szaleje na siłce 😉

  Odpowiedz
 4. Ja kiedyś po czymś takim szczałem na zielono…powaga, nie ma tutaj czegos takiego? Trochę się boję tych wszystkich anaboli po tym wszystkim, ale nie da się ukryć, że mocy na siłowni mi niestety brakuje.

  Odpowiedz
 5. Hej, spokojnie możesz to pić, po prostu nie przesadzaj z dawką i zawsze dobierz do swojej diety. Może szczałeś na zgniło bo przegiąłeś z jakimś anabolem i wysikiwałeś nadmiar tych składników? Ja to już miecha przyjmuje, prawie codziennie bo też i tak pakuje, ale nic nie zauważyłem…oprócz KOZACKIEJ POMPY!

  Odpowiedz
 6. Suplement godny polecenia, ja daje 10/10, w tej cenie nie ma nic lepszego. ELO

  Odpowiedz
 7. dla mnie szczególnie ta wytrzymałość jest ważna, kurde normalnie aż szkoda wracać do domui z siłowni i zmarnować ten zapas siły, niby jestem styrany, ale muły aż się proszą żeby im jeszcze dowalić.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz