Animal M-stak – jak się sprawdza?

animal m stak[kkstarratings]Animal M-stak marki Universal jest suplementem służącym do podniesienia produkcji hormonu testosteronu w organizmie. Dzięki silnemu i skutecznemu działaniu anabolicznemu poprawia siłę oraz wytrzymałość fizyczną osoby, która go przyjmuje. Produkt stosowany jest przez zawodowych kulturystów oraz pasjonatów sportów siłowych całego świata.

Suplement narodził się w Holandii, a jego stworzenie poprzedzone było pięcioletnimi badaniami mającymi na celu stworzyć środek, który będzie silniejszy oraz skuteczniejszy od znanych nam wszystkim Tribulusa, czy też Androstenedionu.Królikami doświadczalnymi w początkowej fazie badań nad produktem byli czołowi kulturyści oraz inni sportowcy uprawiający sporty siłowe.

Efekty tychże testów były na tyle dobre, że postanowiono jak najszybciej wypuścić produkt, aby był on dostępny dla ogółu. Wyniki potwierdziły tylko przypuszczenia naukowców: suplement pozwolił na jeszcze szybsze niż kiedykolwiek zwiększenie masy mięśniowej, wytrzymałości oraz siły sportowców biorących udział w teście. Z euforią wypowiadali się na jego temat czołowe postacie świata bodybuildingu i fitness tacy jak np. Giovanny Thompson.

Produkt należy stosować cyklicznie: najpierw nieprzerwanie przez 2 dni przyjmować jedną paczkę dziennie, po czym zalecany jest tydzień przerwy. Więcej na ten temat oraz na temat składu suplementu zaczerpnąć informacji można na stronie sprzedawcy.

Animal M-Stak TYLKO dzisiaj 19.09.21 – 30% taniej

Animal M-stak - opinie z forum:

 1. Niezła moc anaboliczna tej odżywki. Stosuje w cyklach jak zaleca producent na etykiecie, czyli 3 tygodnie biorę, a jeden przerwa. Już tak czwarty miesiąc!

  Odpowiedz
 2. Animala plus biało zjadam już od roku, efekty to zwrost przede wszystkim siły, masa jest (plus 12kg) ale beztłyszczowa… w sumie ładnie mięśnie się wyrzeźbiły

  Odpowiedz
 3. na staku lece już parę miechów, jest ok. wyniki poprawiłem o 60% na płaskiej, więc jak najbardziej jest git m-s

  Odpowiedz
 4. Na Animalu M-stak bardzo ładne notuje przyrosty – warto wydac na to kapuchę

  Odpowiedz
 5. ja tam mam dobry podkład pod tego suplementa i jest taka petarda na siłowni ze zaczyna mi paczek brakować. Ostatnio 14 paczek weszlo na klate i końca póki co nie widać.

  Odpowiedz
 6. Siła i moc jest … widzę to po ciężarach, 10 kg na każdym więcej i jakaś lepsza wydolność, podnoszę teraz jak gdyby z łatwością …, przekrwienie nie idzie na głowę tak jak to czasami jest przy Animal Pump … po treningu jestem bardziej wyczerpany co może oznaczać, ze organizm daje z siebie momentarycznie więcej (podczas serii na maksa), na moje oko jakieś 103 %… : ogólnie: mstak nie zawiera ani NO, ani kreatyny a o dziwo: TO DZIAŁA! polecam

  Odpowiedz
 7. potwierdza to co mówili poprzednicy, koksem po tym może nie zostaniesz, ale pozwala pzebic się na kolejny lewel. Co ciekawe, zawazylem, ze po ostrej pompie na siłowni nie mam ogromnych problemów z kwachem w mięśniach. Jest git, obczajcie to sami bo warto

  Odpowiedz
 8. Nie działa tak jak było mu pisane . Siła jak by o 20 % spadła i większe zmenczenie po nim jest na silce . Nie polecam mimo że jest tani .

  Odpowiedz

Animal M-stak 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz