GH Turbo – co o nim sądzicie?

gh turbo[kkstarratings]GH Turbo jest produktem, który zawiera w sobie aminokwasy, których zadaniem jest produkcja ludzkiego hormonu wzrostu – somatropiny. Hormon ten znacząco zwiększa przyrost masy mięśniowej oraz redukuje tkankę tłuszczową zalegającą pod skórą. Somatropina działa również nocą, kiedy to następuje regeneracja organizmu po dni ciężkich ćwiczeń. Nadzoruje ona proces naturalnego odzyskiwania sił przez organizm oraz zawiadamia go, z jaką szybkością i które komórki mają być w pierwszym planie odbudowane.

Zdaniem osób spędzających na siłowni wiele godzi dziennie – profesjonalistów, którzy na temat bodybuildingu wiedzą niemal wszystko brak efektów stosowania gainerów w połączeniu z siłownią oraz dietą może być przyczyną niewystarczającej ilości hormonu wzrostu w organizmie. Dlatego też na tym właśnie polu opisywany produkt jest niezwykle skuteczny.

Sposób użycia suplementu polega na zażyciu od trzech do 6 tabletek dziennie oraz popić je 300 ml wody. Producent nie zaleca przekraczania zalecanej dawki dziennej. Przeciwwskazania w spożywaniu suplementu dotyczą dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

GH Turbo – TYLKO dzisiaj 18.09.21 – 30% taniej

GH Turbo - opinie z forum:

 1. Po przebudzeniu się z rana czuję, jak mój organizm pracuje. Nieraz też w nocy, gdy się budze, czuje coś… hmm, w środku sie we mnie dzieje

  Odpowiedz
 2. Razem z kumplami stosujemy. Każdy z nas tak srednio gdzię zwiększył i mase o 10%. Jak dla nas, rewelacja (!)

  Odpowiedz
 3. 😛 wy tylko 10% a mi udało sie prawie o 30% 😛

  Odpowiedz
 4. Poprawił mi wyniki na siłce, warto spróbować

  Odpowiedz
 5. Czy od stosowania tego produktu w wieku 15 lat są jakieś skutki . Stażu na siłce mam prawie rok a od miesiąca na creatynie .

  Odpowiedz
 6. Siema koledzy. Ja mam takie pytanie. Jestem właśnie po bardzo długim cyklu i potrzebuje czegoś na oczyszczenie. Połączenie tego turbo z tribulonem będzie dobrym pomysłem?

  Odpowiedz
 7. To zależy ile masz lat… generalnie jak młodzian to se daruj takie łączenie, organizm se poradzi tylko dzięki temu turbo. Dla starszego gościa to faktycznie dobry wybór, szczególnie polecam zjadać ten zestaw na noc przed spaniem, regeneracja skończy porządnie.

  Odpowiedz
 8. Nie ćwiczę na siłce, źle się odżywiam, praca w nocy w wekendy – smażone, alkochol. DOŚĆ! czas na zmiany. od 3 dni dieta, basen, kupiłem GH TURBO dam znać co się będzie działo – chyba że się wykończe w miedzyczasie.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

GH Turbo - 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz