Animal Rage – czy warto kupić?

animal rage

Animal Rage – czy warto kupić?
5 (100%) 1 vote
Animal Rage jest suplementem, którego głównym zadaniem jest przygotowanie organizmu do wykonywania długich i wyczerpujących sesji treningowych, pobudzenie mięśni oraz układu nerwowego, a także zwiększenie wytrzymałości oraz regeneracji organizmu oraz lepsze przystosowanie organizmu do warunków beztlenowych.

Produkt dedykowany jest szczególnie tym, którzy osiągnąć chcą coś, co do tej pory było dla nich niewykonalne; chcą wspiąć się na wyżyny swoich możliwości na siłowni. Kompleks witamin oraz składników odżywczych przygotowany został w staki sposób, aby maksymalnie pomóc osobie go stosującej wycisnąć wszystko, co możliwe z każdego treningu, co w rezultacie dać ma jeszcze szybsze oraz lepsze wyniki treningowe.

Zdaniem producenta opisywany specyfik jest jednym z najskuteczniejszych oraz dodających największej dawki energii, siły oraz wytrzymałości spośród wszystkich dostępnych na rynku. Należy przyjmować jedną saszetkę suplementu dziennie popijając 250 mililitrami wody, preferowalnie na 45 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Producent nie zaleca przekraczać zalecanej jednej dawki w ciągu dnia. Więcej na temat preparatu, przeciwwskazań oraz składników przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Animal Rage TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

Animal Rage - opinie użytkowników:

 1. animalek działa, mogę wyciskać więcej i wytrzymać na siłce też dłuzej. Gdyby jeszcze cena była mniejsza to już byłby w ogóle super

  Odpowiedz
 2. Całkiem niezłe na długie i ciężkie treningi. Kiedys mi kondycha siadała po 45 min., teraz napierdzielam spokojnie ze 1,5 godz.

  Odpowiedz
 3. ELO! Jak to cos smakuje? Tak samo paskudnie jak inne suplementy tej marki? Lepiej pochlaniac te saszetki czy na wage kupować?

  Odpowiedz
 4. smak beznadziejny, ale jak obczaisz jakiego to kopa daje to będzie ci wszystko jedno! W sumie obojętne czy saszetki czy na wage. Saszetki masz gotowe porcje, a tak musisz dozować.

  Odpowiedz
 5. Taaaaaa…potwierdzam. Na siłce myśleli, że jakiś nowy koks wpadł jak zobaczyli co wyczyniam. Nie ma cin lepszego !

  Odpowiedz

Animal Rage 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz