Animal Pump – czy warto?

animal pumpAnimal Pump jest według producenta kompletnym oraz łatwo przyswajalnym suplementem kreatynowym. Cytując dalej ma on za zadanie pomóc osobie wykonującej aktywność fizyczną pozbyć się stanu stagnacji oraz przekroczyć ograniczenia, które sam sobie nałożył.

Mieszanka składników suplementu odpowiedzialna jest także za wspieranie układu immunologicznego oraz zwiększanie objętości tkanki mięśniowej. Produkt jest kompletną formułą dostarczająca wszystkich niezbędnych dla sportowców substancji.

Zalecane użycie polega na zażyciu jednej porcji suplementu na pół godziny przed treningiem preferowanie na pusty żołądek.

W jednym opakowaniu znajduje się 30 porcji produktu. Producent dla maksymalnych wyników zaleca łączyć produkt z Animal Stak’iem 2. Na temat składników oraz ewentualnych przeciwwskazań informacji zaczerpnąć można na stronie producenta.Animal Pump - opinie użytkowników:

  1. Wchłaniam tego pumpa razem z kreatyną gdzieś z 1-2h przed samym treningiem na siłce, ale szczerze powiem że marnie, oj marnie. Czuję się silniejszy, ale gdzie ta pompa o której mówicie to nie wiem?

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz