Animal Pak – czy warto kupić?

animal pak[kkstarratings]Animal Pak jest suplementem stosowanym przez kulturystów oraz osób uprawiających aktywność fizyczną od ponad 21 lat. Podając za producentem jest on kompleksowym uzupełnieniem diety sportowca poprze zawarcie w nim 11 specjalnych substancji w każdej porcji suplementu. Substancje, które pozwalają na optymalizację osiągów takie jak PAK, kolostrum, czy nukeotydy przyczyniają się do lepszych efektów wynikających ze stosowania preparatu.

Należy pamiętać, że im więcej człowiek, czy to kulturysta czy inny sportowiec ćwiczy tym szybciej pozbywa się on wszystkich potrzebnych do prawidłowego działania organizmu elementów. Opisywany produkt ma za zadanie wspomagać taką osobę w trudach codziennych ćwiczeń i innych aktywności fizycznych poprzez dostarczanie wymaganych składników pokarmowych i witamin.

Sposób użycia polega na przyjęciu jednej paczki suplementu na około pół godziny przed treningiem / aktywnością fizyczną. W czasie przed zawodami lub planowaną większą aktywnością należy rozważyć przyjmowanie dwóch paczek. Taką dawkę każdorazowo należy popić dużą ilością wody.

Animal Pak TYLKO dzisiaj 18.09.21 – 30% taniej

Animal Pak - opinie z forum:

 1. dobre uzupełnienie diety sportowca, w sumie jestem zadowolony

  Odpowiedz
 2. Tradycja, tradycja i jeszcze raz tradycja. Myslałem na początku, że będą takie sobie. Ale jak opierdzieliłem puszkę, noo rewelka! Bardzo dobre BCAA, moje wyniki to na klatę teraz 120kg, przed kuracja było 90 kg. xD

  Odpowiedz
 3. przyjmuje to od kilku tygodni. Jak na razie wydolnosc mi sie poprawila, niema problemu z zakwsami no i powoli sie powiekszam;p

  Odpowiedz
 4. w sumie to niezły kwasik i spoko zestaw witamin, ale chyba lekko przereklamowany. Znalazłem wuele podobnych odżywek w dużo niższej cenie, ale oczywiście polecam bo daje power.

  Odpowiedz
 5. panowie, to petarda jak się patrzy. Pół roku jechałem na tym i ani razu się nie pochorowałem (zima była), kop jak ta lata i nawet po ostrym treningu mam jeszcze siłę na dopakowanie w domu!

  Odpowiedz

Animal Pak 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz