Mass Freak – czy warto kupić?

mass freak[kkstarratings]Mass Freak jest suplementem przeznaczonym dla kulturystów oraz pasjonatów kształtowania ciała, którzy to chcieliby w możliwie najprostszy oraz najszybszy sposób nabrać odpowiedniej masy mięśniowej. Zdaniem producenta opisywany gainer jest jednym z najmocniejszych oraz najbardziej kompletnych obecnie na rynku. Mieszanka białek oraz węglowodanów zawartych w produkcie maksymalizuje rozrastanie się komórek mięśniowych, regeneracje mięśni oraz zwiększa siłę i wytrzymałość osoby stosującej opisywany specyfik. W celu zmaksymalizowania efektów zażywania produktu zaleca się zmieszanie czterech miarek z 475-950 mililitrów wody. Producent zaleca pić jedną lub dwie porcje dziennie, z tym, że jedną z nich spożywać rano na pusty żołądek, natomiast drugą po treningu.

Nowym użytkownikom zalecane jest dawkowanie suplementu na pół tzn. dobrze jest zacząć od dwukrotnie mniejszych dawek na samym początku i stopniowo zwiększać je z równoczesnym obserwowaniem reakcji organizmu. Suplement można stosować z innymi takimi jak np. TEST FREAK. Mieszanka taka jest zdaniem producenta dość powszechna wśród użytkowników obu środków. Efekty osiągnięte z pomocą mass freak zostaną widoczne tak, długo ile osoba go stosująca będzie ćwiczyć oraz stosować odpowiednią dietę.

Mass Freak - opinie użytkowników:

 1. Kupuję duże opakowanie tego suplementu i wychodzi mi ekonomicznie. Z tego co brałem, to jest to chyba najlepsza odżywka jak dla mnie. Mi masa mięśniowa ładnie leci w wzwyż , do tego jeszcze dorzucam aminokwasy i jest ok.

  Odpowiedz
 2. Stosować systematycznie, a efekty będziecie mieli gwarantowane – ja już 8 kg ważę więcej, a przyjmuje ją zaledwie 19 dni!

  Odpowiedz
 3. Piłem po 4-5 porcji dziennie, waga ciała urosła mi o 7 kg… jest nieźle > ale jeszcze nie skończył mi sie ten worek (zostało ze 20% suple.) 😉

  Odpowiedz
 4. Po jakim czasie zaczął na was chodzić?XD Ja biorę siódmy dzień i w sumie nie widzę efektów. Trening na masę jest, dieta rano przeważnie musli z mlekiem potem po godzinie 10-11 piję 2 miarki do tego jakieś owoce potem obiad przeważnie jakieś mięcho i węgle, po treningu od razu piję następne 2 miarki i po jakieś godzinie jem ryż lub makaron z piersią z kurczaka, wieczorem jem co popadanie a na noc jajka lub twaróg tak żeby wyszło chociaż 40g białka. W sumie tak samo jadłem na samej kreatynie nie dawno mi się cykl skończył i przytyłem 4,5kg mam nadzieję, że się nie zawiodę na freaku xD

  Odpowiedz
 5. Nie wiem, ja nie zauważyłem, żeby coś to dawało. Łykam to już miecha i może z kilograma doszło na klacie, ale w tym trochę na bebzolu, więc masakra. Nie polecam, smak faktycznie spoko, ale co z tego jak nie działa…

  Odpowiedz
 6. Kolego, a masz do tego dietę? Chodzisz na pakernię? Jak se to łykasz bez niczego to przecież cudów nie ma, nic nie dzieje się samo. Ja polcema, 4 kilo w 3 tygodnie, nigdy nie miałem jeszcze takiego gainera.

  Odpowiedz
 7. niestety niektórzy nie myśla i cudów oczekują, dieta panowie DIETA! Podstawa, a gainer to dodatek. Biore to dłuższy czas i nie powiem, wchodzi masa bardzo elegancko, więc nie ma co gadać bzdur po to działa!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz