Magnum 8000 – czy warto zamówić?

magnum 8000[kkstarratings]Magnum 8000 jest suplementem wzmacniającym, który dedykowany jest sportowcom oraz innym osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Szczególnie jednak pomocny jest on kulturystom oraz osobom, którzy chcieliby szybko nabrać odpowiedniej, pożądanej masy ciała. Poprzez zawarcie w preparacie dokładnie wymierzonych oraz zrównoważonych dawek białek, węglowodanów oraz lipidów pozwala osobie, która go przyjmuje zwiększyć objętość mięśni, siłę, wytrzymałość, zyskać dodatkową ilość energii oraz szybko regenerować się po każdym treningu.

Zdaniem producenta najlepsze efekty używania produkt osiąga w połączeniu z odpowiednią dietą oraz planem treningowym. Poza wyżej wymienionymi substancjami w specyfiku znajdziemy również kompleksy witamin oraz minerałów, które wymagane są do przeprowadzania przez organizm prawidłowego procesu metabolizmu. Zalecane jest, aby przyjmować preparat w trzech do czterech dawek dziennie. Zalecana porcja dzienna to 200-300 g suplementu, które to należy rozdzielić między 3-4 dawki dziennie po ok 70-100 g. Więcej na temat stosowania, możliwych przeciwwskazań przeczytać można na stronie sprzedawcy. Produkt dostępny jest w smaku karmelowo-waniliowym oraz bananowym.

Magnum 8000 - opinie użytkowników:

 1. produkt ok. Cena trochę nie ok 😀

  Odpowiedz
 2. oj tam cena nie ok…. przeciez nie od dziś wiadomo, że odżywki zawsze troszke kasy kosztują. Chcesz rosnąć bez koksów to inwestujesz w siebie (w suplementy). Ja tam na niej zbudowałem 12 kg suchej masy ciała. Jest jak najbardziej OK.

  Odpowiedz
 3. to ja może tylko co do skutków ubocznych…w sumie to ich nie ma, ale smak trochę masakryczny, tak to przy mojej diecie na pakernii idzie pompa nieziemska.

  Odpowiedz
 4. szczerze? Skutkiem ubocznym jest ostre pierdnięcie i na tym kończy się działanie tego syfu. Nie polceam. Wydacie kase i nic nie zyskacie, w tej cenie jest wiele dużo lepszych supli, które mają petardę nieziemską i działają wiele miesięcy.

  Odpowiedz
 5. kolejny amator albo bez dobrej diety. Dobry kox wie czym jest dieta, a jeśli to wie to magnum jest po prostu boski. Stosunek jakości do ceny idealny, pompa na siłowni dobra, lepsza wytrzymałość a do tego regeneracja ekspresowa, szczególnie dla osob po 30 roku. Generuje dobre muły bez grama smalczyku między włóknami, jak dla mnie nie ma nic lepszego, pakować i nie narzekać!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz