Creatine Xplode – czy warto kupić?

creatine xlpode

Creatine Xplode – czy warto kupić?
5 (100%) 1 vote
Creatine Xplode jest według producenta potężną dawką sześciu zaawansowanych form kreatyny zawierający dodatkowo taurynę. Skład preparatu został odpowiednio wyważony oraz przygotowany w taki sposób, aby uwalnianie kreatyny było największe zaraz po spożyciu. Produkt polecany jest wszystkim osobom uprawiających sportowy, aktywny tryb życia. Nie ma znaczenia czy dana osoba jest amatorem, czy kulturystą z dziesięcioletnim doświadczeniem. Zdaniem producenta produkt działa na każdego z osobna i pozwala na poprawę efektywności treningów połączoną z możliwie najszybszą regeneracją między treningami oraz po nich.

Poprzez zastosowanie mieszanki 6 podstawowych składników, (o których dowiedzieć się można więcej na stronie sprzedawcy) produkt pozwala według producenta cieszyć się energią oraz witalnością przez cały dzień. Sposób użycia sprowadza się do przyjmowania 2 porcji dziennie, w czasie przed śniadaniem oraz zaraz po aktywności fizycznej. Każdorazowo jedną porcję należy rozpuścić w 125 ml wody.

Creatine Xplode TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

Creatine Xplode - opinie z forum:

 1. Dotychczas stosowałem zwykły mohondrat kreatyny, w 4 cyklach rocznie. Zmieniając na xplode mięśnie zaczęły ładnie pompować krew i poprawiłem wyniki o 20% . Zajebista jest!

  Odpowiedz
 2. TAK – nie ma jak to kompleksowa mieszaneczka kreatynki – ja też zanotowałem duże postępy na siłce…xD

  Odpowiedz
 3. ja dobieram do tego jeszcze porcje witamin na wzmocnienie, pompa dluzej wtedy trzyma i masa szybciej wchodzi. Dzisiaj dolozylem kolejna paczke i to po 3 tygach, więc dobra rzecz. Można dobrać do tego jeszcze BCAA?

  Odpowiedz
 4. niezły pomysł z tym BCAA, ale to bierz tylko przed treningiem, najlepiej rano. Obniż tez dawke, nie bierz tyle co zaleca producent bo masz inne suple też.

  Odpowiedz
 5. tak myslalem czym BCAA nie brac ok. grama na 10 kilo ciala. Ale dzięki za rade, zobaczymy co z tego będzie

  Odpowiedz

Creatine Xplode 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz