Odżywki na masę – które wybrać?

W dzisiejszych czasach bardzo popularne jest dbanie o swój wygląd. Dlatego ludzie chodzą na siłownię, dużo ćwiczą i dbają o swoją dietę. Poza tym sporej części mężczyzn zależy na dobrze wyrzeźbionych mięśniach. Żeby jednak taką sylwetkę mieć trzeba trochę się postarać. Na rynku jest masa odżywek na przyrost masy mięśniowej.Jedną z najbardziej popularnych jest Metadrol. Jest to suplement, który oprócz zwiększenia masy mięśniowej przyśpiesza tempo spalania tkanki tłuszczowej, zwiększa wydolność organizmu i łagodzi pojawiające się zakwasy. Metadrol mogą zażywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Według producenta nie powoduje on skutków ubocznych. Sama odżywka jednak nie wystarczy.

Oczywiście jest bardzo pomocna, ale bez ćwiczeń na siłowni nic z tego nie będzie. Plan treningowy można ułożyć sobie samemu, ale trzeba się na tym trochę znać. Najlepiej skorzystać z pomocy specjalisty. Pod okiem trenera trening będzie bezpieczny i da oczekiwane efekty.

Oprócz ćwiczeń warto też zmienić dietę. Dieta jest bardzo ważnym elementem. Jej podstawa są dobrze zbilansowane energetycznie składniki. Poza tym dieta powinna być lekkostrawna i łatwo przyswajalna. Oprócz tego należy pamiętać żeby jeść posiłki średnio, co trzy godziny. Dobrze byłoby gdyby było to pięć posiłków w ciągu dnia. Trzeba pamiętać żeby jeść często, a w mniejszych ilościach. Poza dietą, odżywkami i oczywiście treningiem trzeba pamiętać o odpoczynku i minimum ośmiogodzinnym śnie.

Wasze komentarze:

  1. Mam pytanie, z czym łączyć Metadrol? Oczywiście białko ale czy oprócz tego warto też brać aminokwasy czy kreatynę?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz