Nitrix – czy to się opłaca? Waszym zdaniem

nitrix[kkstarratings]Prezentując własnym konsumentom nieznany dotąd produkt, firma BSN z USA poszła o krok do przodu. Dziś wiadomo, że nowy preparat dla sportowców uprawiających kulturystykę amatorsko jaki ukryty jest pod nazwą  „Nitrix” gwarantuje według producenta systematyczny wzrost poziomu przemiany materii w organizmie, a w tym tak ważne systematyczne wzmożenie procesów metabolicznych.

Jest kilka istotnych cech, którymi ten produkt wyróżnia się względem konkurencji (podając za producentem). W skład odżywki wchodzi tlenek azotu, który jest gazem odpowiadającym za rozszerzenie komórek krwionośnych naczyń oraz komórek mięśni ciała. Ważnym aspektem jest informacja, że produkt ten nie zawiera żadnych ilości zabronionych substancji tzw. sterydowych.

Produkt został przygotowany z myślą o wzbogaceniu codziennej diety sportowca. Jest urozmaiceniem uzupełniającym białko i węglowodany. Zalecenia BSN odnośnie wieku dotyczą stosowanie go od minimalnego wieku 15 lat. Należy pamiętać, że w czasie kuracji suplementem diety zalecane jest picie minimalnie czterech litrów wody na dobę. W okres pierwszych dwóch tygodni przyjmowania preparatu można już zobaczyć zadawalające efekty wzrostu objętości komórek mięśni naszego ciała. Każdy organizm jest inny, stad też pierwsze rezultaty mogą pojawić się w różnych odstępach czasu.

Nitrix - opinie użytkowników:

 1. nie można znaleźć o nim żadnych informacji w necie. Ktoś skomentuje?

  Odpowiedz
 2. jest pompa, ukrwienie mięśni… czuję działanie tego preparatu, tylko trzeba dużo wody pić 😀

  Odpowiedz
 3. Biore go od niedawna. Jak na razie zauwazyłem ze mam wiecej siły no i powoli miesnie rosną

  Odpowiedz
 4. TO JEST ZAJE…. Świetny produkt, biorę od od jakiegoś czasu i POMPA jest taka, ze nie wiec co ze sobą robic na siłowni, początkowo az ciężko wymyslic jak spozytkowac te petardę. Jak już wpadniesz w rytm to nie chcesz przestać, niby wykończony jak pies, a moc nadal trzyma. Warto cos brac na regeneracje do tego bo rano was rozwali

  Odpowiedz
 5. ja nie polecam rzeczy z NO, to już trochę przesada, po co tak meczyc organizm, żeby potem na stare lata biegac dzień w dzień do lekarzy, wole naturalne sposoby pakowania i odradzam ten srodek.

  Odpowiedz
 6. co ty gadasz gościu, to jest taka strzała ze az głupio nie sprobowac, początkowo tez się bałem, ale ziomek mnie namowil i nie zaluję, teraz razem bombardujemy pakiernie mocą. Polecam, z dnia na dzień bije rekordy na siłce.

  Odpowiedz
 7. Też polecam, nie ma skutków ubocznych, łatwo się dawkuje, dobrze wchodzi i daje nieziemska moc i wytrzymalosc. Jak ktoś wspominal wcześniej, warto dobrać do tego coś na regenerę bo rano można się czuć jak szmata…

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz