Myofusion – czy to się opłaca? Waszym zdaniem

myofusion[kkstarratings]Myofusion jest zdaniem producenta ”niespotykaną dotąd kombinacją białek”. Produkt w swoim zamierzeniu opracowany został, aby dostarczać jedynie tych najbardziej przyswajalnych oraz najlepszych protein na świecie, co w rezultacie dać ma wysoki poziom aminokwasów we krwi, który utrzymywał się będzie do czasu zażycia następnej porcji specyfiku.

Produkt jest suplementem proteinowym, który wskazane jest również brać na noc, gdyż zapewni to stały dopływ aminokwasów do mięśni. Kolejnym czynnikiem, który według producenta odróżnia ten produkt od konkurencji jest fakt, że skuteczność nie idzie w parze ze smakiem, po którym chce się dosłownie wymiotować. Firma, która wyprodukowała specyfik zapewnia, że produkt smakuje wyśmienicie.
Na temat dawkowania, przeciwwskazań oraz szczegółowych składników preparatu warto zajrzeć jest na stronę sprzedawcy.

Myofusion - opinie użytkowników:

 1. Ludziska próbowałem te białeczka. Dobrą przyswajalność ich mam i nawet nie pierdze xD

  Odpowiedz
 2. Kolega powyżej ma racje, dobrze przyswajalne białka. 80% w suchej to super. Próbowałem smaków truskawki i banana. Banan+mleko jest lepsze niż na wodzie.

  Odpowiedz
 3. też piję te białko, polecam jak wyżej z mlekiem, dobra przyswajalność

  Odpowiedz
 4. Odżywka bardzo dobra, ale przy diecie. Początkowo piłem to na sucho, bez diety i żadnej zaprawy…efekty żadne. Jak zaczałem kombinować z dieta od razu poczułem petardę, wniosek prosty, DIETA TO PODSTAWA!

  Odpowiedz
 5. sam tego jeszcze nie wciągałem, ale ziomal wcina to już z miecha i ciągle zachwala, raz spróbowałem to sam faktycznie git, ale pompy nie było, pewnie raz to za mało, na pewno wkrótce to kupię i spórbuję

  Odpowiedz
 6. mogę to brać przy alergii na mleko?

  Odpowiedz
 7. szczerze to nie mam pojęcia kolego, może gość wyżej właśnie przez to miał takie rewolucje żołądkowe bo ja biore dłuższy czas i żadnych ubocznych efektów, jedynym efektem ubocznym jest masa, SZYBKO WCHODZI! A więc gitara, idź do lekarza i zapytaj najlepiej tam.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz