Mutant mass – czy to się opłaca? Waszym zdaniem

mutant mass[kkstarratings]Mutant mass jest suplementem budującym masę mięśniową. W odróżnieniu do wielu innych podobnych produktów zawiera on w sobie 10 rodzajów białek praz VEXTRAGO – najlepsze na świecie węglowodany. Produkt zawiera w sobie wysokie dawki OMEGA 3 i 6, MCT oraz CLA. Opisywany preparat składa się z 4 kompleksów. Pierwszy z nich składa się z białek Iso Stack, drugi z węglowodanów o niskim IG, trzeci o nazwie Liphoterm zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe oraz czwarty nazwany INTRASORB5, który jest mieszanką składników transportujących.

Produkt zaspokaja 100 % dziennego zapotrzebowania w białko, 50 % w wapń, 57 % w węglowodany oraz 27 % w tłuszcze. Stosowanie suplementu polega na przyjmowaniu 1 porcji zmieszanej z wodą około 30 min po treningu. Po więcej informacji odwiedzić należy stronę sprzedawcy. Gainer ten zyskuje coraz większą rzeszę fanów ze względu na swoją skuteczność, smak oraz dobrą przyswajalność przez organizm.

Mutant mass - opinie użytkowników:

 1. Ta odżywka normalnie sprzedaje się w tonach (wiele super opinii na forach). Skusiłem się i kupiłem. Ja pier*** 20 kg masy poszło,… (!!!)

  Odpowiedz
 2. Też przed zakupem znalazłem wiele dobrych opinii na forach, kupiłem i brałem przez 2 m-ące. 29 kg poszło w górę (troszkę odłożyło się tłuszczyku, ale areobami spaliłem).

  Odpowiedz
 3. obczajcie to koxy bo dobra rzecz, smaki sa takie sobie, ale rekompensata jest mocna petarda pod na atlasiku!

  Odpowiedz
 4. Jak do dawkować Panowie, bo nie wiem czy brać tak jak pisze producent?

  Odpowiedz
 5. Nie! Ciągle trzeba to tłumaczyć…producent pisze ci zalecane dawkowanie, a ty dobierasz se podlug diety, tyle co tam podane możesz se brac bez diety, ale wtedy gowno ci urośnie, a nie masa…

  Odpowiedz
 6. Narazie nie wiem czy go kupie . Na chwilę obecną poczekam z kupnem i zrobię masę na sucho a potem jak zabraknie mi kcal to na pewno kupie smak hazelnut

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz