Mass Mutation – polecacie?

mass mutation[kkstarratings]Mass Mutation marki Megabol jest gainerem o 50 procentowej większej ilości białka względem produktów konkurencyjnych (podane za producentem). Ponadto wyposażony jest w Vivax4, czyli najlepsze znane obecnie węglowodany. Zdaniem producenta produkt jest do 3 razy bardziej wydajny od konkurencyjnych na rynku suplementów.

Produkt składa się z 4 kompleksów: Multipro, Minofit, Vivax4 oraz Lipomax. Więcej na ten temat przeczytać można na stronie sprzedawcy.
Każdorazowo jedną porcję suplementu rozmieszać należy z ćwierć litra wody oraz stosować trzy razy dziennie (rano, po skończonym treningu oraz przed snem).

Mass Mutation - opinie użytkowników:

 1. Ćwiczę od dwóch miesięcy na siłowni i 4x dziennie biorę „Mass Mutation”. Na początku ważyłem 68kg, teraz masa poszła mi na 81 kg…. maxxx dobra odżywka!

  Odpowiedz
 2. Ooo, ładnie ci masa poszła. Spoko, ja też mialem 9 kg wzrostu masy mięśniowej po 2 miechach :p

  Odpowiedz
 3. Faktycznie, ta odżywka daje sporo masy. Sam byłem zaskoczony 9,5 kg! Zajefajna, na pewno jeszcze ja kupię.

  Odpowiedz
 4. u mnie te 3 klocki to bez diety weszło w miecha, więc to chyba zaje… gainer. Jakbym się dobrze odżywiał to po 2-3 miechach pewnie bym się już w drzwi nie mieścił z klatą, pozdro!

  Odpowiedz
 5. ja może wreszcie złamie jakis denny stereotyp dzieciaków pakerów…grudy ludzie to najlepsze czego można oczekiwać po gainerze, jak się źle rozpuszcza i są grudy to masz znak, że tam naprawdę jest to co na opakowaniu, a nie jakieś laboratoryjne zamienniki od chinola… po roozpuszczalnosci poznasz klase, więc nie biadolić, trza być twardym i przełykać to, a później na pakernie i patrzeć jak koszulka puchnie, nara pakery!

  Odpowiedz
 6. wiecie ze to można kupić też o smaku ciastka waniliowego? Masakra, dla lamusów chyba, pozdro…

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz