HMB Olimp – czy warto kupić?

hmb olimp[kkstarratings]Suplement diety HMB  jest bardzo ceniony wśród kulturystów jak i w innych dyscyplinach sportu. Producent, aby dostosować się do szerokiego grona odbiorców, oferuje HMB w postaci kapsułek z dawką nawet 1250 mg lub pakowanych w puszkach o postaci proszkowej (dawkujemy specjalną miarką według indywidualnych potrzeb).

HMB to preparat, który ochrania organizm przed rozpadem komórek mięśniowych, powstawaniu wolnych rodników oraz innymi mniejszymi urazami. Inne efekty to przede wszystkim wspomaganie procesu spalania tłuszczu, obniżanie poziomu cholesterolu we krwi, blokowanie rozpadu białek w ustroju, wspomaganie układu immunologicznego.

Preparat HMB zaleca się stosować wśród sportowców wyczynowych, kulturystów, osób aktywnie prowadzącym tryb życia, którym zależy na poprawieniu masy sylwetkowej mięśni, wytrzymałości oraz siły dynamicznej. Zalecany jest dla ludzi, którzy poważnie myślą o redukcji tkanki mięśniowej, w tym nie tylko obniżeniu wagi ciała, ale również rzeźbie mięśni. Jako produkt naturalny, doskonale nadaje się nie tylko dla osób dorosłych. Mogą go także stosować osoby w wieku od 15 roku życia, zarówno kobiety i mężczyźni.

HMB – TYLKO dzisiaj 19.09.21 – 30% taniej

HMB Olimp - opinie z forum:

 1. Poczciwy, bardzo dobry, od wielu lat stosuje go przy redukcji tkanki tłuszczowej. Świetnie jest, jak go połączysz z dodatkowym treningiem np. bieganiem. Efekt masz gwarantowany, bo ja 5 kilosów schudłem bez biegania! Z biegiem jeszcze dodatkowe trzy.

  Odpowiedz
 2. Polecam łączyć HMB z kreatyną! „Czysta masa mięśniowa” i zabójczo urosła mi siła >>> hahaha >>> to się power nazywa!

  Odpowiedz
 3. Osobiście robie tak @@@ hmb + białko + kreatyna = MEGA EFEKTY !!!!!

  Odpowiedz
 4. ja kupiłem to jakieś 3 tygodnie temu i w sumie to nie zauważyłem wielkiej różnicy, no może trochę masy wbija się więcej, ale jak za teę cenę to poracha kompletna.

  Odpowiedz
 5. może wroce do pierwszego pytania, pomijam już to ze początkujący gość…przedzial tabsów dotyczy całego dnia, czyli nie więcej jak 6 dziennie bo przegniesz pałkę. Generalnie warto łykać 3 razy dziennie po jednej tablecie, nie są bardzo kozackich wielkości więc dobdze idzie. Tej kreatyny to faktycznie do dobieraj do tego, a samego hmb stosuj se jak długo chcesz, jak się trzymasz ulotki to nic ci nie będzie, a hmb dobrze się usuwa z organizmu.

  Odpowiedz

HMB - 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz