BCAA System – czy zakup się opłaca?

bcaa system[kkstarratings]BCAA System jest produktem, który posiada odpowiednio dobrane aminokwasy: leucynę, walinę oraz izoleucynę. Branched Chain Amino Acids (w skrócie BCAA) stanowią w około czterdziestu procentach suchą tkankę mięśniową organizmu, dlatego w momencie, kiedy obniży się ich poziom w organizmie, prowadzi to do obniżenia poziomu tkanki mięśniowej. Opisywany produkt został ponadto ubogacony o witaminę B6, która ma za zadanie zwiększyć przyswajanie aminokwasów oraz taurynę blokującą wytwarzanie seroniny. Działania te w połączeniu powodują podwyższenie tężyzny fizycznej oraz wytrzymałości osoby stosującej preparat.

Główne przeznaczenie produktu to wspomaganie kulturysty w wysiłku fizycznym, któremu poddawany jest on podczas różnorodnych ćwiczeń. Zwiększone zapotrzebowanie na aminokwasy pojawia się w momencie ciężkich treningów BCAA ma za zadanie zaspokoić ich braki oraz pomóc sportowcowi ukończyć trening. Dawkowanie specyfiku polega na zażywaniu 1-2 kapsułek przychodzące na każde 10 kg masy ciała na ok trzy kwadranse przed treningiem. Na temat dawkowania w dni nie treningowe oraz przeciwwskazań przeczytać można na stronie sprzedawcy.

BCAA System TYLKO dzisiaj 19.09.21 – 30% taniej

BCAA System - opinie użytkowników:

  1. Bardzo dobre aminokwasy, siła idzie strasznie, pojawia się fajne napięcie mięśniowe, zapach taki sobie, cena świetna w stosunku do jakości

    Odpowiedz
  2. Do czego w ogóle to BCAA? Pakuje od niedawna i nie wyznaje się jeszcze na tych wszystkich suplach…

    Odpowiedz
  3. W wielkim skrócie kolego to BCAA jest zestawem trzech ważnych aminokwasów. W teorii zwiększa to wytrzymałość, nie tylko na pakerni, a do tego usprawnia regeneracje po ciężkim pakowaniu, ale na to się nie nastawiaj. Ważne jest także działanie antykataboliczne, dla nas to podstawa.

    Odpowiedz

BCAA System 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz