BCAA Olimp – czy warto?

bcaa olimp[kkstarratings]BCAA Mega Caps marki Olimp jest kompozycją aminokwasów wzbogaconą dodatkowo witaminą B6. BCAA spełniają bardzo ważne funkcje w naszym organizmie np. stanowią ok. 40 % całej tkanki mięśniowej organizmu oraz przyczyniają się do rozpadu oraz pomagają odbudowywać białka, jak również przyczyniają się do poprawy bilansu azotowego. Specyfik odpowiada również za utrudnianie wchłaniania się tłuszczu zapasowego do organizmu. Zapotrzebowanie na opisywany specyfik jest duże i bardzo duże szczególnie po odbytych wyczerpujących aktywnościach fizycznych np. treningach. Dotyczy to zwłaszcza osób po 40 roku życia oraz osób odchudzających się.

Produkt polecany jest sportowcom w celu szybszej regeneracji oraz zwiększenia siły, masy oraz wytrzymałości całego organizmu, a także osobom, które chciałyby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej z organizmu. Preparat przyjmować należy w 2-4 dawkach po 5-6 kapsułek w ciągu dnia. Więcej na temat stosowania, składników produktu oraz przeciwwskazań przeczytać można na stronie producenta.

BCAA Olimpa TYLKO dzisiaj 18.09.21 – 30% taniej

BCAA Olimp - opinie z forum:

 1. produkty olimpu zawsze były warte spróbowania. Tak też jest i w tym przypadku

  Odpowiedz
 2. Te aminokwasy kupuję od 7 lat, kto choć raz je brał to wie, że są warte swojej kasy. Odżywki nie musze reklamować, ponieważ juz od dawna jest to jeden z najlepszych BCAA w Polsce.

  Odpowiedz
 3. Branie BCAA na masę to jakaś pomyłka. Nie polecam tego syfu bo szkoda zdecydowanie kasy na to. Petarda żadna, a i siły mi nie przyrosły, na pakerni rewelki nie było. Pozdro!

  Odpowiedz
 4. Koksy drogie, według mnie to lepiej walnąc sobie dobrą mieszanę z biała, do tego mocna kreatyna i kop jak ta lata. To dobre dla nowych pakerów, zaczynających przygodę na siłowni.

  Odpowiedz

BCAA Olimpa 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz