Xtreme Napalm – czy to się opłaca?

xtreme napalm
Opakowanie suplementu

Xtreme Napalm – czy to się opłaca?
5 (100%) 1 vote
Xtreme Napalm jest napojem przed treningowym stworzonym w celu zmotywowania, dodania energii osobie, która go spożywa, co w rezultacie prowadzić ma do odmiany treningów. Produkt składa się z substancji energetyzujących, składników odżywczych, antyoksydantów oraz innych substancji, które za główny cel mają podnieść poziom energii w organizmie. Zdaniem producenta suplement pozwala na osiągnięcie tego, co wydawało się niemożliwe przed wejściem na siłownię.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, tzn zbudować trwałą i efektywną masę mięśniową, poprawić kondycję lub po prostu  czuć się lepiej we własnym ciele konieczny jest trening. Czasami jest to trening bardzo wyczerpujący, kilkugodzinny, do którego organizm początkującego zwyczajnie nie jest jeszcze przyzwyczajony. Opisywany produkt ma w zamierzeniu dodać siły, energii oraz motywacji do osiągnięcia z góry zamierzonych celów. Na temat stosowania, przeciwwskazań oraz składu informacje znaleźć można na stronie sprzedawcy.

Xtreme Napalm - opinie użytkowników:

 1. dla osób którzy cierpią na brak motywacji do ćwiczeń jak ulał, w sumie dobry produkt, ale chyba można pokusić się o inny

  Odpowiedz
 2. dla mnie bardzo dobre, rozrabiam na 1,5 l butelke, nieźle uzupełniaja mi wit., min., azot itd. Ja tam jak najbardziej za nimi… dają siłę do treningu 🙂

  Odpowiedz
 3. Prawie każdy preparat wspomagający trening z firm utrzymujących się w czołówce producentów suplementów jest wart swojej ceny. Ten testowałem i jest dobry.

  Odpowiedz
 4. mega kozacki produkt, za taką kase nie znajdziecie na rynku nic lepszego. Jest pompa, wytrzymałość, a na siłce wpadają rekordy za rekordem. Ogólnie bardzo dobra sprawa, mam trochę zastrzeżenia tylko do regenerki, niby sa te witaminki, ale ja jeszcze cos do tego dobieram co by git było. Ogolnie jednak bardzo pozytywne wrażenie!

  Odpowiedz
 5. Siema Koxy, a jak wygląda sprawa skutkow ubocznych?

  Odpowiedz
 6. nie ma, absolutnie żadnych skutków ubocznych. Bierz to chłopcze jak chcesz szybko dorobić się niezłej masy, tylko pamiętaj DIETA to podstawa. Ja polecam bo zajefajny towar!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz