Xpand – czy to się opłaca?

xpand

Xpand – czy to się opłaca?
5 (100%) 1 vote
Xpand jest środkiem na masę, który według producenta wykorzystuje możliwości swoje oraz osoby, która go zażywa do maksimum.  Produkt ma za zadanie zwiększyć masę mięśniową, siłę oraz wytrzymałość podczas ciężkich i długich treningów. Wpływa on również na poziom energii sportowca sprawiając, że zwyczajnie nie chce się kończyć treningów. Zdaniem producenta idealnie dobrane i skomponowane składniki preparatu odpowiadają za sukces w jego stosowaniu.

Maksymalne dawki substancji zawartych w produkcie oraz XPANSION MATRIX, czyli formuła opatentowana przez producenta stawiają ten suplement na piedestale wszystkich suplementów przeznaczonych na budowę masy mięśniowej, wspomagania odporności, siły i wytrzymałości.Dawkowanie odbywa się poprzez zażycie pierwszej porcji preparatu rano, drugiej zaraz po treningu, natomiast w dni wolne od treningu przyjmować należy pierwszą porcję rano na czczo, natomiast drugą po ok 8 godzinach od pierwszej porcji spożytej tego dnia.

Opakowanie zawiera 240 kapsułek produktu. Więcej na jego temat przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Xpand - opinie użytkownicy:

 1. produkt wporzo, kolejny raz to muszę stwierdzić, że cena nie zachwyca niestety

  Odpowiedz
 2. Jak dla mnie ta kreatynka jest wy****ista, wale po 4 kuracje w roku, zaje***biste mam przyrosty, łapa mocno chuchnie…

  Odpowiedz
 3. diabelsko drogi ale przeze mnie stack sprawdzony (przyrosty +/- 42% w łapie)

  Odpowiedz
 4. a spotkal się ktoś z jeszcze jakimiś skutkami ubocznymi? Z góry dzięki za odp, nara.

  Odpowiedz
 5. nie, ja to nawet srania nie mam potym, wszystko jest git. Dodam jeszcze jeden plus, który się u mnie pojawił, mianowicie sen. Nie wiem czemu, ale od momentu jak łykam te bryłki z kretynką to lepiej mi się spi, do tej pory po ostrym treningu było z tym ciężko, a teraz problem znikł. Także obczajać tego syfa bo dobry jest!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz