Up Your Mass – czy warto dać mu szansę?

up your mass

Up Your Mass – czy warto dać mu szansę?
5 (100%) 1 vote
Up Your Mass marki MHP jest kompleksem węglowodanów, wzbogaconych dodatkowo o glutainę oraz aminokwasy i mający na celu budować masę mięśniową wraz z jednoczesnym wzrostem siły, wytrzymałości oraz energii. Opisywany produkt stosują zdaniem producenta trzech najbardziej znani strongmani w USA: Steve Kirit, Phil Phister i Mark Philippi.

Produkt zbudowany jest z kilku głównych składników: Glucemix LGI, któa odpowiada za długotrwałe dostarczanie energii do organizmu, bardziej efektywne spalanie tłuszczu oraz lepsze uzupełnianie glikogenu; Probolic, który dostarcza sporych ilości argininy, BCAA oraz gluteiny, co ważne jest w przypadku szybkiej regeneracji oraz wzrostu zmęczonych mięśni; Lipid Complex, który odpowiada za poprawę wydolności oraz ogólnego stanu zdrowia organizmu. Więcej na temat składników, a także na temat przeciwwskazań w stosowaniu produktu przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Up Your Mass - opinie użytkowników:

 1. Chciałem kupić koks, ale koleś mi odradził. Powiedział, że lepszą i naturalną rzeczą jest kupienie sobie odżywki Up Your Mass. Tak zrobiłem, szamię ja od 50 dni i rezultaty w porządku… poszło mi 10 kg wagi w górę… a ja głupi chciałem się świństwem truć.

  Odpowiedz
 2. Dla mnie jak ulał ta odżyweczka, ładnie zoptymalizowane proporcje węglowodanów, białek i tłuszczy – 45/35/20 – dają mi niezłe rezultaty – godna uwagi!

  Odpowiedz
 3. idzie u mnie masa jak tra lala. Co tam pisać… chcesz masy? Opierdziel sobie tą puchę 😀

  Odpowiedz
 4. ja niestety mam po tym nieziemskie wiatry, nie wiem co jest….

  Odpowiedz
 5. może masz uczulenie na jakiś składnik, miałeś tak wcześniej>? Może cos z dieta nie tak, zle polączenie i masz efekty?

  Odpowiedz
 6. no właśnie nie, wcześnie nie było takich problemów, brałem inne tego typu suplementy i było giciorowo.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz