T-100 – czy warto się zaopatrzyć?

t-100

T-100 – czy warto się zaopatrzyć?
5 (100%) 1 vote
T-100 jest wieloskładnikowym suplementem diety stworzonym, aby oddziaływać na zwiększanie jednego z najbardziej anabolicznych hormonów, czyli testosteronu. Testosteron jest hormonem, który bezpośrednio wpływa na poziom siły, wytrzymałości, masy mięśniowej, szybkość regeneracji się organizmu oraz szybkość spalania tkanki tłuszczowej w organizmie mężczyzny. Poprzez zastosowanie dodatkowo wielu składników wspomagających takich jak np. ekstrakt różeńca górskiego poprawiającym koncentrację oraz obniżającym stres produkt idealnie nadaje się dla zawodowych kulturystów oraz pasjonatów startujących w zawodach kulturystycznych.

Zalecane jest stosowanie produktu 4 razy dziennie przyjmując po jednej kapsułce podczas posiłku. T-100 przyjmować powinny osoby, które są w trakcie budowania masy mięśniowej lub chciałyby zredukować wagę swojego ciała. W tych dwóch przypadkach suplement łączyć należy z różnymi, podanymi na stronie sprzedawcy dodatkami. Więcej informacji na temat stosowania, składu oraz przeciwwskazań przeczytać można na stronie sprzedawcy.

T-100 - opinie użytkowników:

 1. Kolega mnie namawiał na sterydy. Nie chciałem sobie truć organizmu, więc kupiłem sobie t-100 testosteron booster. Dziś wiem, że to super podjąłem decyzje – masa siła idzie ładnie w parze.

  Odpowiedz
 2. Stosuje w cyklach co 1,5 miesiąca, rezultaty to 190 kg w przysiadzie, ławeczka płaska 110 kg, bicior 40 cm… 🙂

  Odpowiedz
 3. dobra alternatywa dla koksu, koles mi polecił… dobrze zainwestowana kasa

  Odpowiedz
 4. SIEMA! Jak napisał kolega wyżej, to głownie naturalne składniki wiec jest luz, oczywiście wszystko jest dla ludzia i z glowa to bierz. Jak przesadzisz z naturalnymi składnikami to tez se zrobisz krzywdę…

  Odpowiedz
 5. Polecam, konkretna rzecz 10/10 i cena zaje…do tego!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz