Shock Therapy – czy to się kalkuluje?

shock therapy

Shock Therapy – czy to się kalkuluje?
5 (100%) 1 vote
Shock Therapy jest sprawdzonym przez wielu sportowców oraz skutecznym suplementem przed treningowym. Główne efekty wynikające ze stosowania suplementu to przypływ energii, zwiększone unaczynienie mięśni, zwiększone skupienie podczas ćwiczeń oraz umożliwienie błyskawicznej według producenta regeneracji. Produkt zalicza się do tzw. boosterów przed treningowych, po którym zażyciu niemalże od razu zwiększa się według producenta ochota do ćwiczeń. Specyfik ma za zadanie usprawnić także usprawnienie centralnego układu nerwowego, co prowadzi do zwiększenia uwagi oraz eliminacje rozkojarzeń.

Producent zaleca łączyć produkt ze stackiem kreatynowym np. STORM, dla spotęgowania efektów. Sposób użycia sprowadza się do zmieszania jednej porcji preparatu z wodą oraz spożyciu go na około pół godziny przed treningiem. Suplement należy stosować wyłącznie w dni treningowe.

Shock Therapy - opinie użytkowników:

 1. biorę połowę tego co jest zalecana przez producenta a i tak rzuca mnie jak zwariowanym na siłowni ;D

  Odpowiedz
 2. jest dobry, ja osobiście dawkowałem na 1 godz. i potem 30 min. przed treningiem … daje mocy! Spróbujcie tak jak ja 😉

  Odpowiedz
 3. ktoś to z alko probowal? I nie jechać mnie od razu…

  Odpowiedz
 4. ale az się prosisz o to kolego, co za denne pytanie, jakie prawdziwy paker pije alko w czasie cyklu. Absolutnie tego nie rob, nie dość ze nie będziesz miał efektow z tego, wyrzucisz kase to jeszcze masz szanse se watrobe roz…i tak dalej, pozdro!

  Odpowiedz
 5. no, bardzo dobry suplemencik, tylko szkoda ze się słabo rozpuszcza, ale z drugiej strony dobrze smakuje. Ogolnie polecam bo niezla mam po tym pompe!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz