Serious Mass – czy suplement ten opłaca się kupić?

serious mass

Serious Mass – czy suplement ten opłaca się kupić?
5 (100%) 1 vote
Serious Mass jest suplementem odpowiedzialnym za szybki wzrost masy mięśniowej, zwiększoną wytrzymałość podczas długotrwałych treningów oraz zauważalny wzrost siły oraz energii u osoby go stosującej.  Podając za producentem specyfik składa się z wysokiej jakości koncentratu białek serwatkowych oraz kompleksu witamin i minerałów. Składniki te odpowiadają za równomierne dostarczanie energii do mięśni, która to potrzebna jest zarówno w czasie treningu, jak i już po jego zakończeniu w celu szybkiej regeneracji oraz nabrania motywacji do kolejnych ćwiczeń.

Stosowanie produktu połączone z odpowiednio skonstruowanymi planami treningowymi przynosi według producenta rezultaty w postaci wolnej od tłuszczu tkanki mięśniowej oraz poprawy ogólnej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Jedna proponowana przez producenta dawka suplementu dostarcza 1250 kcal do organizmu. Na temat sposobu użycia, przeciwwskazań oraz składników odwiedzić należy stronę sprzedawcy.

Serious Mass - opinie użytkowników:

 1. Właśnie wcinam ją. Piję z mlekiem, mieszam z serwatką, dodaje lodu, suszonych bananów lub mrożonych truskawek i 9 kg notuje miesięcznie. Na masę jak ulał, tylko 20% białek jak dla mnie to troszkę mało (ćwiczę 6 lat)… wam raczej powinno spokojnie wystarczyć branie samego mass gainera.

  Odpowiedz
 2. To mój pierwszy produkt typu „mass” i uważam, ze jest bardzo dobry. Jak chcecie jeszcze się wzmocnić, połączcie go z Dibencozide Magnum od Megabola. Ja zanotowałem ładne przyrosty masy!

  Odpowiedz
 3. extra gajner, masa + 12,7 kg… ja jeszcze białka dosypałem, bo dla mnie było za mało 😛

  Odpowiedz
 4. Właśnie zacząłem brać. Smak banan miazga z zimną wodą nie czuć wgl, że jest słodki, a z mlekiem nie próbowałem. Rozpuszczalnosc tez ok. Spokojnie moge polecić ;]]

  Odpowiedz
 5. spotkał się kto z dziwnymi objawami po tyM????

  Odpowiedz
 6. taaa, jest jeden bardzo dziwny objaw, nie wiem w co rece pchać na siłce tyle mam mocy…dziwne bo wcześniej się z tym nie spotkałem! Kozacka ta odżywka, może tez dlatego ze chodze do dietetyka, ale na pewno polecam. Nie zrobi cudów sama, ale z dobrym podkładem i konkretnym treningiem efekty widoczne praktycznie od zaraz.

  Odpowiedz
 7. ja po tym dostałem takiej petardy ze az poszedłem zobaczyć do lustra czy to nadal ja. ZADNYCH EFEKTÓW UBOCZNYCH, nawet sranie jest normalne! Polecam bo w tej cenie nie ma nic mocniejszego!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz