Purple Wraath – czy warto nabyć?

purple wraath

Purple Wraath – czy warto nabyć?
5 (100%) 1 vote
Purple Wraath jest produktem, który zawiera kompletny zdaniem producenta zestaw aminokwasów, który to wspomagać ma kulturystę w czasie ćwiczeń oraz poza siłownią. Odpowiada on za zwiększenie siły, wytrzymałości oraz energii u osoby, która go przyjmuje.
Według producenta produkt wchłania się szybko, oprócz charakterystyki działania typowo kulturystycznej odpowiada za zwieszenie skupienia oraz energii oraz odpowiedzialny jest za wspieranie naturalnego środowiska anabolicznego.

Głównymi składnikami produktu, które odpowiadają za jego specyfikę działania są: leucyna, izoleucyna, walina, lizyna, arginina, histydyna, treonina, metionina, Fenylalania, beta-alanina, jabłczan cytruliny, betaina bezwodna, korzeń imbiru oraz norwalina. Więcej na temat składników oraz przeciwwskazań wynikających ze stosowania produktu przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Purple Wraath - opinie użytkowników:

 1. daje powera, cena może trochę odstraszać ale to normalne że dobry produkt musi trochę kosztować

  Odpowiedz
 2. Skuteczne aminokwasy, kupuje 7 m-ęcy. Jak szukasz amino. to te jak najbardziej są w porządku.

  Odpowiedz
 3. ja tam bym to nazwał boosterem azotowym!! Czuje się po tym dosłownie jak po tych suplach z NO, wchodzi pompa praktycznie od razu i trzyma wręcz niesamowicie, nie ma co. Masa szybko rosnie i choć po treningu czuje się jak szmata to rano młody koks się budzi, kurde cena masakryczna, ale to co robi ten specyfik z mułami jest tego warte!!

  Odpowiedz
 4. no właśnie, nie ma nic tańszego? Nie stać mnie na takie rzeczy, ale zależy mi na dobrym wyglądzie i siłowej petardzie..

  Odpowiedz
 5. wiesz kolego, jest dużo w niższe, nawet dużo niższe cenie, ale na pewno żaden nie będzie działa tak kozacko jak to. Jak cie nie stać to nie licz na dobre efekt, albo już teraz zacznij oszczędzać bo wartp!!!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz