Nox Pump – czy ten suplement opłaca się kupić?

nox pump

Nox Pump – czy ten suplement opłaca się kupić?
5 (100%) 1 vote
Nox Pump jest specyfikiem, który przywędrował do naszego kraju z USA. Jest suplementem, który według producenta zaprojektowany został, w celu zostania najwyższej klasy drinkiem przyjmowanym przed treningiem. Produkt zawiera w sobie składniki takie jak: boostery azotowe, ekstrakty z ziół, aminokwasy oraz węglowodany, których głównym zadaniem jest dostarczanie energii potrzebnej do długich i wyczerpujących ćwiczeń. Zawarta w specyfiku guarana wpływa na zwiększenie ogólnej wydolności organizmu.

Glycocarn poprawia krążenie krwi oraz pomaga organizmowi wytworzyć energię i uzupełnia braki tlenowe, które powstają za sprawą aktywności fizycznej. Innymi składnikami wartymi wymienienia są chocamina oraz korzeń bodziszka, który poprawia pracę płuc w czasie aktywności fizycznej.

Sposób spożycia: jedna porcja preparatu dziennie, z tym, że zalecane jest zacząć od pół porcji na dzień. Więcej na temat stosowania oraz przeciwwskazań przeczytać można na stronie producenta.

Nox Pump - opinie użytkowników:

 1. daje kopa przed treningami, jak zwykle cena nie zachwyca ale ważne że działa

  Odpowiedz
 2. Suplement spoko, wczesniej nie miałem sił na intensywny trening. Teraz daje mi sporego motywatora do dźwigania żelastwa!

  Odpowiedz
 3. kumpel to bierze, a ze razem pakujemy to ciagle mnie namawia. Do tej pory zazdroscilem mu ze jemu tak szybko te muły rosną i ma pompe na siłowni, a ja stoje w miejscu. Kupiłem to i teraz razem rozwalamy pakiernię! Dobra sprawa.

  Odpowiedz
 4. też macie po tym gazy? Bo mnie az wstyd na pakernie iśc po tym…

  Odpowiedz
 5. nie, zdecydowanie żadnych gazów, może coś nie tak masz z dieta i w połączeniu wychodzi coś takiego. Przeanalizuj diete albo idź do lekarza, tutaj nie ma po czym być gazów…

  Odpowiedz
 6. ja zaczałem to brać to myślałem, że ktoś zmienił prawa grawitacji!!! Taka jest moc na siłowni, po miechu trochę spada, ale nadal pompa trzyma spoko, więc mogę polecić.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz