Matrix 5.0 – czy warto kupić?

syntrax matrix 5

Matrix 5.0 – czy warto kupić?
5 (100%) 1 vote
Matrix 5.0 jest suplementem białkowym przeznaczonym nie tylko dla kulturystów, ale również sportowców uprawiających przeróżne dyscypliny sportu.  Zdaniem producenta produkt dobrze rozpuszcza się, posiada anaboliczne oraz antykataboliczne proteiny oraz cechuje się dobrym smakiem, w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na rynku suplementów.

Produkt stosować należy rano, w ciągu dnia oraz wieczorem. Wybrane składniki: koncentrat serwatki, koncentrat białka mleka, albumina jaja, hydrolizowany gluten pszenny. Na temat składników szczegółowo przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Stosowanie preparatu polega na spożyciu 1 miarki dwa do trzech razy dziennie. Każdą miarkę należy rozpuścić w 300 ml wody lub mleka niezawierającego tłuszczu. Producent nie zaleca przekraczania zalecanej przez niego dawki dziennej.

Matrix 5.0 - opinie użytkowników:

 1. Stosowałem matrix’a, szło elegancko, jakieś 1-3,5 kg miesięcznie w suchą. Rok go stosowałem i chyba się uodporniłem. Szczerze mimo to wart polecenia. Teraz może dla odmiany coś z Olimpa spróbuje?

  Odpowiedz
 2. Ja tam MATRIX 5.0 używam z mass gainerem hiteca. Doskonałe uzupełnia białka w moim organizmie. Wydaje mi się nawet, że jak robię klatę to mam więcej siły o kilka procent.

  Odpowiedz
 3. mi poszło po tym białku w siłę, masa tez ale beztłuszczowa i ogulnie mi idzie bardzo dobrze na treningach

  Godna podziwu odżywka 😉

  Odpowiedz
 4. Boski supelek, kurde nie stosuje jakieś tam mega super diety, ale i tak widze dobre efekty. Nie tylko masa leci elegancko, ale jeszcze do tego jest taka petarda na pakerni ze az bokiem wychodzi. Początkowo ciężko się do tego przyzwyczaić, ale ta moc ma coś w sobie. Ja biore to ciacho z kremem i trochę za słodkie jak dla mnie, ale tak to zadnych wad, narka koksy!

  Odpowiedz
 5. Obczajcie chociaż jedo wiadro tego, a nie będziecie chcieli nic innego. Wyjdzie drogo bo trzeba kolejne obciążniki dokupić do tego…brakuje na pakernii, jest MOC!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz