Mass XXL – czy warto?

mass xxl

Mass XXL – czy warto?
5 (100%) 1 vote
Mass XXL jest jedną z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą odżywką na masę w naszym kraju. Produkt odpowiada m.in. za wzrost masy mięśniowej oraz siły, szybką regenerację mięśni oraz napływ energii. Opisywany produkt jest wysokokalorycznym kompleksem węglowodanów oraz białka serwatkowego. Suplement dla uzyskania jeszcze lepszych efektów wzbogacono dodatkowo o witaminy, które mają być niezbędne w procesie przemian białek w organizmie.

Produkt polecany jest szczególnie osobom szczupłym, poczatkującym, którzy chcieliby możliwie szybko zbudować odpowiednią masę ciała i objętość mięśni. Produkt dla uzyskania maksymalnych efektów i skuteczności można łączyć z kreatyną i glutaminą.
Sposób dawkowania polega na zażywaniu od 150 do 280 g każdego dnia w 3-4 dawkach. Więcej na ten temat znaleźć można na stronie sprzedawcy.

W dni treningowe zalecane jest zażycie jednej porcji na około półtorej godziny przed treningiem, drugiej zaś na około pół godziny po nim. Pozostałe porcje zażyć między posiłkami np. obiadem, a podwieczorkiem. W dni wolne od treningów zalecane jest zażycie jednej porcji rano, drugiej po ok 6 godzinach od 1 porcji, natomiast trzecią porcję winno się zażyć wieczorem, jednak nie przed samym snem.

Mass XXL - opinie użytkowników:

 1. produkt ze względu na swoją popualrność nie może być kijowy, i ja to moge potwierdzić.

  Odpowiedz
 2. Kupowałem hi-tec białko, hmb oraz tą odżywkę na masę. Jest dobra, cena = jakość.

  Odpowiedz
 3. SIEMA! Jest masa, jest smak, jest siła! Gainer godny polecenia każdemu, nawet zatwardziałemu pakerowi.

  Odpowiedz
 4. martwi mnie trochę to, że tak dobrze się rozpuszcza. Dobry gainer powinien mieć grudy, a jak nie to chociaż rozpuszcza się dopiero po pół h wiosłowania łychą, a tutaj od razu…ale z drugiej strony przyrost masy jest, chyba nie będę świecić od tego, zauważyłem nawet, że mam więcej siły na pakernii!!

  Odpowiedz
 5. Masa skoczyła, ale do tego jeszcze siła. Na pakerni już od pierwszego dnia zauważyłem, że te sztangi coś fruwają w łapach, od razu wskoczyłem na następny poziom i chyba kolejny poziom szukuje się już wkrótce. Smak jest dobry, ale przecież nie to njważniejsze. Też zdziwiło mnie to dobre rozpuszczanie, jak na ten skład, ale skoro działa to nie wnikam tylko jade zaraz znów na koksownie do chłopaków!

  Odpowiedz
 6. Co uważacie o cenie tego gainera? Dobra w stosunku do tego co robi?

  Odpowiedz
 7. Cena jest wręcz kozacka jak na efekty, co ciekawe niedawno na necie widziałem promocje tego specyfiku, był jeszcze tańszy… warto!

  Odpowiedz
 8. to dobra rzecz dla początkujących, ja brałem to właśnie jakiś czas temu. Teraz jak wbiłem kolejne poziomy na pakernii szału już niestety nie ma, ale początkowo daje efekty widoczne z dnia na dzień, narka!

  Odpowiedz
 9. jak wyżej, masówa kozacka dla amatorów i nowych, przyszłościowych pakerów!

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz