Kre-Alkalyn – czy warto kupić? Co sądzą inni?

kre alkalyn

Kre-Alkalyn – czy warto kupić? Co sądzą inni?
Rate this post
Kre-Alkalyn jest skuteczniejszą wersją zwykłego monohydratu kreatyny, która ma za zadanie uzupełniać zasoby kreatyny w tkance mięśniowej. Jest to formuła, która nie poddaje się przemianie w organizmie w nieaktywną kreatyninę, nie gromadzi wody bod skórą, nie potrzebuje fazy ładowania oraz potwierdzone zostało, że jest ona dużo silniejsza od zwykłego monohydratu kreatyny. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie oraz sportowców i kulturystów zarówno amatorów, jak i zawodowców.

Dawkowanie preparatu odbywa się poprzez zażycie 1-2 kapsułek rano na czczo oraz takiej samej porcji przed wykonywaniem ćwiczeń w dni treningowe, natomiast w dni wolne od treningów zażywać należy 1-2 kapsułek rano przed śniadaniem na czczo. Producent nie zaleca przekraczania zalecanej dziennej porcji odżywki. Składniki: buforowany monohydrat kreatyny, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu oraz żelatyna, z której składa się otoczka kapsułki.

Kre-Alkalyn - opinie użytkowników:

 1. niezła kreatynka, mam tylko wątpliwości co do ceny. Czy każdy produkt tego typu musi tyle kosztować? ;/ ehh

  Odpowiedz
 2. jeszcze niedawno brałem tylko monohydrat kreatyny, a po tej takiego powdera dostałem, że mur normalnie mogę rozwalić 😀

  Odpowiedz
 3. dla mnie kretka jest boska… co prawda ja musze łykać tego trochę więcej niż pisze na opakowaniu, ale co tam. Przy prostym splicie na pakerni wchodzi taka moc ze nie wiedziałem na co ja wykorzystać. Musze zacząc intensywny trening, zobaczę jakie będą efekty. Ja też się nie spotkałem ze skutkami ubocznymi, więc można koksać do woli! Nara

  Odpowiedz
 4. nie wiem ska te wspaniale słowa? To kretka tak naprawdę dla początkujących, jak jesteś na wyższym poziomie to poczujesz lekkie pierdnięcie… za tę cenę to nie polecam, na rynku jest wiele lepszych zestawów keratynowych i w niższej cenie, ale jak tam se chcecie, elo.

  Odpowiedz
 5. pewnie gośc z konkurencji, petarda po tym zestawie jest jak cholera, wustarczyło kilka dni żebym wrzucił kolejną paczkę na sztangę. Polecam.

  Odpowiedz

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz