Hard Mass – czy opłaca się go kupić?

hard mass

Hard Mass – czy opłaca się go kupić?
5 (100%) 1 vote
Hard Mass jest suplementem, którego głównym zadaniem jest wspomaganie przyrostu masy mięśniowej, która to charakteryzuje się tym, że stosunek białek do węglowodanów jest równy i wynosi  50% : 50 %. Produkt stosowany jest szczególnie w przypadkach, kiedy osoba go zażywająca posiada słabą przemianę materii, a która to chciałyby z powodzeniem zbudować oczekiwaną masę ciała bez możliwości odkładania się tłuszczu w organizmie. Sytuacja taka ma czasami miejsce w przypadku stosowania konwencjonalnych odżywek białkowo-węglowodanowych.

Produkt został dodatkowo wzbogacony o glutaminę, który potwierdzony został, jako najważniejszy aminokwas, którego główną funkcją jest budowa mięśni. Substancja ta pozwala organizmowi regenerować się po długim wysiłku fizycznym, przez co bez większych przeszkód można wytrwać w postanowieniu treningowym przez cały okres ćwiczeń. Stosowanie preparatu polega na przyjmowaniu podzielonych dawek dwa razy dziennie po 75 g. Więcej na ten temat i na temat przeciwwskazań oraz możliwych skutkach stosowania suplementu dowiedzieć się można ze strony sprzedawcy. Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych, więc należy umieścić go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Hard Mass – TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

Hard Mass - opinie z forum:

 1. Polecam gajnera. Kupiłem sobie 2,8 kg. Rozpuszczalność ma ok., ale nieraz musze użyć shakera, bo są grudki. Stosuje 3x dziennie pomiędzy głównymi posiłkami. Ogólnie smak bardzo dobry… waga skoczyła mi o 7 kg.

  Odpowiedz
 2. Świetna odżywka HiTec, mam zapotrzebowanie w diecie 6000 kalorii i ona mi to na luzie uzupełnia.

  Odpowiedz
 3. Pije zamiast posiłków uzupełniających, swietna do uzupełniania codziennego zapotrzebowania na węglowodany. Mi tylko 5 kg poszło, ale myślę że po kolejnym worku bedzie jeszcze raz tyle.

  Odpowiedz
 4. Najlepszy bulk ;dd wskoczyło mi po nim 7kg łączyłem go z mono czekoladka pycha POLECAM

  Odpowiedz
 5. Jakieś efekty uboczne? Chce stosować a kiedyś słyszałem o świecących sikach, gazach itp…. 😛

  Odpowiedz
 6. siema! Ja stosuje to już drugi miesiąc i żadnych efektów ubocznych. Na pakernie chodze 3 razy w tygodniu i w miesiąc 4.5kg poszło, drugiego miesiąc 3 z kawałkiem. Jest moc w tym!

  Odpowiedz
 7. ja tylko dodam, ze warto do wody dolać trochę mleka,. Wtedy bombowo się rozpuszcza i smakuje o wiele lepiej, tak po za tym to kox suplemencik!

  Odpowiedz

Hard Mass - 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz