Gainer 737 – czy warto kupić?

gainer 737

Gainer 737 – czy warto kupić?
5 (100%) 1 vote
Gainer 737 jest produktem opracowanym na podstawie wielomiesięcznych prac, podczas których naukowcy starali się stworzyć produkt o pełnym aminogramie, produkt, który będzie całkowicie przyswajalny oraz optymalnie wykorzystywany. 30 % specyfiku to białko serwatkowe, pomocne osobom aktywnie uprawiającym sporty gdyż to one narażone są w dużym stopniu na szybkie pozbywanie się tego składnika z organizmu.

Zdaniem producenta kompleks węglowodanów prostych oraz złożonych pozwala na szybkie odzyskiwanie siły po oraz w trakcie wyczerpujących treningów. Zawarta w produkcie glutamina pozwala na szybką regenerację tkanki mięśniowej po długotrwałym wysiłku. Zestaw witamin pozwala na uzupełnianie ich niedoborów. Sposób użycia polega na zmieszaniu porcji 70 g preparatu z wodą lub mlekiem. Koktajl należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zalecana dawka dzienna to od 1- 3 porcji stosowana między posiłkami. Na temat składu oraz przeciwwskazań warto dowiedzieć się więcej na stronie sprzedawcy.

Gainer 737 – TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

Gainer 737 - opinie z forum:

 1. Typowa odżywka na masę. Stosowałem… jak dla mnie było wporzo ziomki…. tylko zastanawiam się, bo oprócz masy mięśniowej troszkę tłuszczyku przyszło… ale to wszystko przez duża liczbę kalorii… chyba ???

  Odpowiedz
 2. Stosuję na masę i uważam, że za te pieniądze fajny suplement dla takich ludzi jak ja (wyglądających jak tzw. „szczypiorki” i z ograniczonym budżetem).

  Odpowiedz
 3. jak jest się początkującym to na osiągniecię pierwszej masy podstawowej ten gainer nawet może być. Po kilku cyklach lepiej jednak kupić coś innego.

  Odpowiedz
 4. niestety to prawda że mocy przy tym nie ma. Z drugiej jednak strony nie każdy koksa ile tylko ma sił. Powiem tak, to dobry i tani gainer dla amatorów. Jeśli nie chcesz koksac na maksa, tylko poprawić swój wygląd to spokojnie możesz to brać. W przypadku intensywnego treningu poszukaj czegoś innego, będzie jednak drożej oczywiście. Nara…

  Odpowiedz
 5. to ja się wyłamię trochę z towarzystwa. Osobiście polecam tego gainera i nie ma co słuchać innych pakerów. Wszystko zależy od osobistych uwarunkowań organizmu. Jednemu pomoże drugiemu nie. Z pewnością jednak to co pisał kolega o serwatce na początku jest niezłą radę. Gainer ma ograniczone ilości białka i kolagentu, a serwata dopakuje ten brak.

  Odpowiedz

Gainer 737 - 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz