Creatine Mega Caps 1250 – czy zakup produktu jest opłacalny?

creatine mega caps

Creatine Mega Caps 1250 – czy zakup produktu jest opłacalny?
5 (100%) 1 vote
Creatine Mega Caps 1250 jest jedną z najmocniejszych (podając za producentem) kreatyn na świecie odpowiedzialnych za wzrost siły, wytrzymałości oraz masy mięśniowej u osób, które ją stosują. Opisywany produkt jest zmikronizowaną postacią kreatyny, która dzięki temu jest dużo łatwiej wchłaniana przez organizm od zwykłego monohydratu. Substancja, jaką jest kreatyna jest podstawowym nośnikiem energii w tkankach mięśniowych sportowców.

Składnikami suplementu są monohydrat kreatyny w formie zmikronizowanej, celluloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu oraz żelatyna tworząca otoczkę kapsułki z preparatem. Sposób użycia polega na spożyciu czterech kapsułek dziennie zaraz po treningu lub w podobnych godzinach w czasie dni wolnych od treningu. Więcej na temat samego suplementu, przeciwwskazań w stosowaniu oraz składu przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Creatine Mega Caps TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

Creatine Mega Caps 1250 - opinie użytkowników:

 1. kreatynkę olimpa już biorę z 10 lat, jest mikrozdrobniona, co moim zdaniem lepiej mi się wchłania od tradycyjnej. Co cykl, to zwrost siły do 25%. W połaczeniu z mas gainer + izolat białkowy uzyskuje bardzo dobre efekty (na mase).

  Odpowiedz
 2. krete biorę z 4 rok, dla mnie podstawa, jest siła, ładnie pompa idzie na mięśnie. Polecam nawet amatorom, bo to podstawa e sumie

  Odpowiedz
 3. bardzo dobra, faktycznie podstawa…

  Odpowiedz
 4. ogólnie rzecz niezła, daje petardę na pakernii. Problemem są jednak te tablety. To takie głazy masakryczne, że nie mogę połykać. Trzeba to rozkruszać i na kilka razy brać.

  Odpowiedz
 5. taaa, też to zauważyłem. Lepiej kapsułki kupować, łatwiej przełaza przez dziure 😛

  Odpowiedz
 6. monohydrat kreaytyny to zdecydowanie coś. Może i tablety są poważnych rozmiarów, ale masa wchodzi po tym cudownie. Nie ma nic bez cierpienia, chcesz być koksem to bądź twardy! Polecam, najlepsza kreatyna jaka póki co jest na rynku.

  Odpowiedz

Creatine Mega Caps 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz