Creatine Mega Caps 1250 – czy zakup produktu jest opłacalny?

creatine mega capsCreatine Mega Caps 1250 jest jedną z najmocniejszych (podając za producentem) kreatyn na świecie odpowiedzialnych za wzrost siły, wytrzymałości oraz masy mięśniowej u osób, które ją stosują. Opisywany produkt jest zmikronizowaną postacią kreatyny, która dzięki temu jest dużo łatwiej wchłaniana przez organizm od zwykłego monohydratu. Substancja, jaką jest kreatyna jest podstawowym nośnikiem energii w tkankach mięśniowych sportowców.

Składnikami suplementu są monohydrat kreatyny w formie zmikronizowanej, celluloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu oraz żelatyna tworząca otoczkę kapsułki z preparatem. Sposób użycia polega na spożyciu czterech kapsułek dziennie zaraz po treningu lub w podobnych godzinach w czasie dni wolnych od treningu. Więcej na temat samego suplementu, przeciwwskazań w stosowaniu oraz składu przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Creatine Mega Caps 1250 - opinie użytkowników:

  1. kreatynkę olimpa już biorę z 10 lat, jest mikrozdrobniona, co moim zdaniem lepiej mi się wchłania od tradycyjnej. Co cykl, to zwrost siły do 25%. W połaczeniu z mas gainer + izolat białkowy uzyskuje bardzo dobre efekty (na mase).

  2. krete biorę z 4 rok, dla mnie podstawa, jest siła, ładnie pompa idzie na mięśnie. Polecam nawet amatorom, bo to podstawa e sumie

  3. ogólnie rzecz niezła, daje petardę na pakernii. Problemem są jednak te tablety. To takie głazy masakryczne, że nie mogę połykać. Trzeba to rozkruszać i na kilka razy brać.

Produkt kupisz w wybranym przez kulturystów SKLEP.SFD.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>