Cell Pump – czy warto kupić?

cell pump

Cell Pump – czy warto kupić?
5 (100%) 1 vote
Cell pump jest gainerem, którego unikalny skład i kompozycję spróbowało już wielu ludzi na całym świecie. Dzięki odpowiednio dobranej dawce kreatyny i tlenku azotu produkt dostarcza niezrównanych według producenta efektów. W skład suplementu wchodzą: glikocyjamina, betaina, alfa-ketoglutaran argininy, tauryna oraz jabłczan kreatyny. Zadaniami, jakie ma do wykonywania opisywany preparat są zwiększenie siły i wytrzymałości, dodanie energii podczas i po zakończeniu ćwiczeń oraz wzmożony anabolizm w połączeniu z określanym przez producenta, jako „treningowym napompowaniem” mięśni osoby zażywającej specyfik.

Produkt przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych, którzy chcieliby w jak najszybszym czasie rozwinąć siłę oraz objętość mięśni. Sposób użycia ogranicza się do zażycia 1-2 porcji dziennie popijając suplement sporą ilością wody lub innego płynu np. soku. Ważne jest, aby zachowywać minimalnie 8 godzin przerwy pomiędzy poszczególnymi dawkami. Na temat przeciwwskazań informacji zaczerpnąć można na stronie sprzedawcy.

Cell Pump - opinie z forum:

 1. kreatynka warta spróbowania, polecił mi ją znajomy i jak dotąd nie żałuję zakupiu

  Odpowiedz
 2. Pakuje z nią od jakiegos czasu widze że muł rosną;p

  Odpowiedz
 3. a warto dokupić do tego jakieś kapsy z witaminami czy coś takiego?

  Odpowiedz
 4. jak na początek to mono spoko styknie. Później może zacząć brakować powera i warto cos dokupić. Zawsze to jednak zależy od zasobności portfela.

  Odpowiedz
 5. pamiętaj gościu ze liczy się koniec, a nie początek. Na efekty poczekasz ale ten jablczan kreatyny jest terazn a topie i faktycznie dobrze daje!

  Odpowiedz
 6. taaaaa, dla mnie dno kompletne. Nic, ale to nic na pakerni się nie polepszylo. Nie ma tego fajnego kopa, petardy, a regeneracja po taka sama jak wcześniej. Chyba przelaute przez jelito jak woda.

  Odpowiedz
 7. nowy czy jak? To sa tylko suple, jak nie dobierzesz do tego diety to nic nie osiągniesz. Najważniejsza jest silna wola, a od razu kolejne paczki wpadają na sztangietki.

  Odpowiedz
 8. ten jbłaczanek daje czadu jak nic. Biorac pod uwagę niską cenę to jakośc jest tutaj świetna, a na siłowni neizła petarda, choć po penym czasie.

  Odpowiedz
 9. jak wcześniej ktoś mówił, mono walisz na początku, szczególnie jak nie miałem doczynienia z kreatyna. Tu masz jablczan to ostrzehsza wersja, wiec ostrożnie na początku.

  Odpowiedz
 10. syf konkretny, drogi i nic nie daje!

  Odpowiedz
 11. ja właśnie kupiłem i jutro ide pierwszy raz na pakerie po tym. Dam znać czy daje radę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz