BCAA Xplode – czy to się opłaca?

bcaa xplode

BCAA Xplode – czy to się opłaca?
5 (100%) 1 vote
BCAA Xplode jest zdaniem producenta największą na rynku dawką BCAA wzbogaconą dodatkowo o pyszny smak (dostępne smaki to ananas, pomarańcza i cytryna). Inną właściwością podaną przez producenta jest dobra rozpuszczalność suplementu poprzez zastosowanie mikronizowanych aminokwasów. Dzięki temu produkt maksymalnie szybko dostaje się do krwiobiegu, skąd wędruje do mięśni, gdzie ma za zadanie przyspieszyć syntezę białek, co w rezultacie korzystnie wpływa na rozrost tkanki mięśniowej oraz regenerację po długotrwałej aktywności fizycznej.

Zalecaną dzienną dawkę suplementu (2 łyżki stołowe) należy rozpuścić w 200 mililitrach wody oraz pić jeden do dwóch razy w ciągu dnia. Przygotowany specyfik należy przyjąć zaraz po sporządzeniu. W połączeniu ze stosowaniem produktu zalecane jest prowadzenie zdrowego trybu życia oraz odżywianie się według odpowiednio zbilansowanej diety, która najlepiej jest uzgodnić z dietetykiem.

BCAA Xplode TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

BCAA Xplode - opinie z forum:

 1. ten ananas to faktycznie poraża, ale jest jeszcze jedno, masa słodzika jest ty wpakowana. Nie wiem po co. W ogole te smaki to dla cieniasow. Jak ma rosnąc to musi bolec i smakować tez nie zawsze będzie dobrze.

  Odpowiedz
 2. Nie wiem jak wy, ale mam najlepsze efekty po tym białku. Stosowałem różne aminokwasy i po dwóch latach treningu mogę powiedzieć, że te są najlepsze na rynku.

  Odpowiedz
 3. Biorę od 4 miesięcy i rezultaty GIGANTYCZNE !!! Zarypisata sprawa aminy+z glutaminą= siła i masa. Kupcie sobie je, bo warto wypłate na nie wydać.

  Odpowiedz
 4. Siema, będę na redukcji i chce to brać przed jedzeniem. Jak wcześnie przed treningiem trzeba to przyjmować i ile?

  Odpowiedz
 5. Najlepiej kolego gdzies ze 20 minut przed, tak do 15g prochu. Jak trenujesz kilka razy dziennie to bierz trochę mniejsze porcje przed każdym. A branie na czczo lub po bufecie nie ma tu większego znaczenia.

  Odpowiedz
 6. ja dodam od siebie tylko tyle, ze nie polecam tego syfu o smau ananasa. O ludzie, tego nie idzie przełknąć, ledwo zmęczyłem. Inne smaki dobrze wchodzą i dają powera na treningu.

  Odpowiedz

BCAA Xplode 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz