Argi Power – czy to się opłaca?

argi power

Argi Power – czy to się opłaca?
5 (100%) 1 vote
Argi Power jest suplementem zawierającym według producenta najwyższą dawkę l-argininy w jednej kapsułce spośród wszystkich produktów dostępnych na rynku.  Podstawowymi zaletami stosowania specyfiku jest zwiększenie krwiobiegu, co w rezultacie skutkować ma napływem większej ilości krwi do mięśni i co za tym idzie szybszym transportem składników odżywczych zawartych w suplemencie bezpośrednio do mięśni.

Szybszy transport składników preparatu przyczynia się natomiast do zwiększenia jego skuteczności, a więc uzyskania większej objętości mięśni, większej wytrzymałości oraz szybszej regeneracji organizmu w czasie i po odbytym treningu. Produkt domyślnie przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie, sportowców amatorów oraz wyczynowców. Zalecane jest również przyjmowanie suplementu w przypadku kłopotów w sferze płciowej. Na temat dawkowania, składników oraz przeciwwskazań związanych ze stosowaniem suplementu przeczytać można na stronie sprzedawcy.

Argi Power TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

Argi Power - opinie użytkowników:

 1. Treningi to dla mnie czysta przyjemność, fajnie wchodzi wszystko w mięśnie, suplement daje mi pompę krwi do mięśni … co za tym idzie to dobre nawodnienie mięśni, dostarczenie budulca (białek, węglowodanów, mineraów). Kupiłem trzy paczki, nie żałuję kasy! 🙂

  Odpowiedz
 2. Ładnie zwiękasza ukrwienie – czuć moc, dobry jest jak kreatyna. Jesli się zastanawiasz nad zakupem, to raczej nie ma nad czym, bo to raczej dobra inwestycja

  Odpowiedz
 3. Całkiem gut pompa mam po argi. Olimpa zawsze kupuje bo to b.dobree suple są. Dobrze, że argi w duzych kapsułach jest – nie trzeba kilku łykać, spoko wystarczą 2 szt.

  Odpowiedz
 4. a nie jest czasem tak, że po jakimś czasie organizm przyzwyczaja się do tego supla i cała moc rozpływa się po kościach?

  Odpowiedz
 5. siema panowie! Po części faktycznie power trochę ginie, ale to i tak dobra odżywka. U mnie mega kop trwał jakieś dwa tygi. Później na pakerni spadek pompy, ale power pozostaje i trzyma mocno. Jak dobierzesz do tego dobra dietę do będzie git na długi czas.

  Odpowiedz

Argi Power 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz