Animal Stak – czy to się opłaca?

animal stak

Animal Stak – czy to się opłaca?
5 (100%) 1 vote
Animal Stak stworzony został, aby w naturalny oraz bezinwazyjny sposób zwiększać zdolności do wytwarzania hormonów anabolicznych. Produkt poprzez swoją wieloskładnikową formułę pozwala na trwałe zwiększenie siły oraz wytrzymałości w czasie treningów a także poprawia krążenie, które to przyczynia się do lepszego transportu metabolitów. Opisywany produkt stosowany jest przez kulturystów oraz pasjonatów sportów siłowych całego świata. Suplement jest zdaniem producenta naturalnym wspomagaczem testosteronu pracującym w taki sposób, aby odpowiednio zagospodarować poziom hormonów anabolicznych w organizmie kulturysty.

Sposób użycia polega na spożyciu jednej paczki suplementu codziennie przez trzy tygodnie. W dni zaplanowane na aktywność fizyczną zalecane jest przyjmować paczkę na około trzy kwadranse przed treningiem, natomiast w dni wolne od ćwiczeń producent zaleca przyjmować jedną paczkę z rana lub przed południem. Zalecane jest przeprowadzanie cykli trzytygodniowych oraz tydzień przerwy zaraz po nich. Więcej na temat produktu, przeciwwskazań oraz składników przeczytać można i trzeba na stronie sprzedawcy.

Animal Stak TYLKO dzisiaj 14.12.18 – 30% taniej

Animal Stak: opinie użytkowników:

 1. Nie mam diety opracowanej, kupiłem worek tej odżywki i spoko idzie, mam dostarczone najwazniejsze składniki w ciągu dnia jakie mój organizm potrzebuje. Rezultaty są dobre podczas treningów. Produkt warty kasy.

  Odpowiedz
  • Nie wiem co za worek sobie kupiłeś ale na pewno nie tej odżywki…

   Odpowiedz
 2. Dobiero zaczynam ćwiczyć, chodze na siłkę od 2 miechów, bardzo dobra odżywka dla takiego amatora jak ja. Nie muszę w domu całej lodówki wyjadać… kompleksowe rozwiązanie to ten własnie animal. Koledzy mi mówią,m że łdnie mi mieśnie rosną na „czysto”.

  Odpowiedz
 3. ziomy, niezłe to jest… poszła siła i masa o 120%. Warto inwestować w dobre odżywki bo są efekty i nie szkoda aż tak kasy 😉

  Odpowiedz
 4. Podobno kopie …zobaczymy jak sobie poradzi pocyklu z saa 🙂

  Odpowiedz
 5. A można tego staka kupić gdzieś taniej?

  Odpowiedz
 6. pewnie można jak się trochę postarasz. Od czego masz internet i google? Trochę wytrwałości i pomysłowości trzeba. Ja za to mam pytanie odnośnie tego pobudzania do produkcji hormonów. Nie jest to za otro? Nie ma problemów potem?

  Odpowiedz
 7. nie, osobiście nie odczułem żeby hormony buzowały i coś było nie tak. Dobra rzecz ten stak, na siłce nie mogli wyjść z podziwu jak zacząłem podrzucać coraz większe obciążenia. Dobra rzecz, raczej dla każdego.

  Odpowiedz

Animal Stak 30% taniej w sklepie SFD

Dodaj komentarz